Velká nad Veličkou A Tým
3

@ Stadion TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Detaily zápasu

Utkání ve Ždánicích mělo dva rozdílné poločasy. V prvním jsme byli všude pozdě, nedostupovali jsme hráče, neměli pohyb bez míče, ztráceli jednoduché balóny a to vše se rovnalo, pro nás hodně mírnému poločasovému výsledku 2:0 pro Ždánice. V kabině jsme si řekli, že na ně zkusíme vletět a zápas zdramatizovat. Aby je mrzelo, že v poločase nevedli více. A jak jsme si řekli , tak jsme i udělali. První zápletka přišla v 53.minutě, kdy si Macko naskočil na centr a hlavou poslal míč za záda domácího brankáře. Celý druhý poločas jsme domácím nic nedovolili a dělali maximum pro srovnání. Snaha se vyplatila v 78.minutě, kdy po standartní situaci dal gól Petr Janda. Hned za 3 minuty jsme krásně prokombinovali hřiště, Melichar dal přesný míč z první na nohu Matěje Zháňala, který domácím utekl  a ti museli zastavit za cenu faulu v pokutovém území. Penaltu na sebe vzal Dušan Macko a bezpečně proměnil. Konec zápasu jsme si už pohlídali a slavili vítězství, které se povede jednou za několik let. Právě kvůli těmto okamžikům je fotbal tak krásná věc. Na jedné straně neskutečný pocit euforie, na druhé straně zklamání, frustrace diváků. Doufám, že hru jako ve druhém poločase předvedeme i proti silnému celku ze Šardic.