Mladší žáci

Jihomoravský kraj, Okresní Přebor (Hodonín)

Mladší žáci – FC Kordárna Velká nad Veličkou – 2021/2022

Tabulka

Pořadí Klub Z V R P Skóre B
1. Ratíškovice B 11 9 0 2 54:19 27
2. Dubňany/Mutěnice B 11 9 0 2 46:19 27
3. Veselí/Strážnice B 11 8 0 3 50:20 24
4. Velká 11 7 1 3 72:28 22
5. Hodonín C 11 7 1 3 38:14 22
6. Vnorovy 11 6 2 3 44:27 20
7. Stražovice/Ždánice 11 5 2 4 46:27 17
8. Hodonín D 12 5 0 6 52:51 15
9. KEN Veselí 11 3 1 7 50:51 10
10. Prušánky/Lužice 11 2 0 9 25:54 6
11. Násedlovice/Nenkovice 11 1 1 9 13:76 4
12. Lipov 11 0 0 11 7:111 0

Zápasy Podzim 2021

Datum Soupeř Výsledek Výsledek
5.kolo 29. 8. 2021 10:00 Lipov : Velká 0:16 (0:6) 5. Vaněk Lukáš, 16. Vaněk Lukáš, 17. Horký Sebastian, 20. Hrbek Petr, 20. Hrbek Petr, 21. Vaněk Lukáš, 40. Vaněk Lukáš, 43. Pachl Richard, 45. Horký Sebastian, 47. Hrbek Petr, 50. Vaněk Lukáš, 52. Trýska Adam, 60. Vaněk Lukáš, 65. Vávra Adam, 67. Horký Sebastian, 69. Horký Sebastian
11.kolo 1. 9. 2021 17:00 Hodonín D : Velká 2:9 (1:3) 6. Kadubec David,15. Kadubec David, 24. Hrbek Dominik, 37. Kadubec David, 41. Vaněk Lukáš, 49. Vaněk Lukáš, 54. Hrbek Dominik, 59. Kadubec David, 61. Vaněk Lukáš
6.kolo 5. 9. 2021 10:45 Velká : Vnorovy 5:5 (3:1) 24. Kadubec David, 29. Pachl Richard, 30. Trýska Adam, 57. Hudeček Jan, 64. Hrbek Petr
7.kolo 12. 9. 2021 14:15 Stražovice/Ždánice : Velká 7:4 (2:1) 34. Kadubec David, 44. Kadubec David, 48. Kadubec David, 61. Vaněk Lukáš
8.kolo 17. 9. 2021 17:30 Velká : Ratíškovice B 2:0 (0:0) 35. Miškeřík Šimon, 50. Kadubec David
10.kolo 3. 10. 2021 10:45 Velká : Dubňany/Mutěnice B 2:4 (1:2) 21. Horký Sebastian, 41. Vaněk Lukáš
9.kolo 5. 10. 2021 16:30 Prušánky/Lužice : Velká 2:3(0:2) 5. Kadubec David, 14. Vaněk Lukáš, 61. Vávra Adam
3.kolo 10. 10. 2021 10:45 Velká : Veselí/Strážnice B 7:0(5:0) 8. Vaněk Lukáš, 12. Kadubec David, 23. Hrbek Petr, 26. Trýska Adam, 30. Hudeček Jan, 49. Trýska Adam, 56 Horký Sebastian
2.kolo 17. 10. 2021 11:45 Hodonín C : Velká 5:1(2:1) 24. Vaněk Lukáš
1.kolo 24. 10. 2021 10:45 Velká : KEN Veselí 14:2(6:1) 1. Trýska Adam, 15. Vávra Adam, 18. Mikeska Lukáš, 27. Vávra Adam, 32. Miškeřík Šimon, 35. Hrbek Petr, 42. Mikeska Lukáš, 46. Miškeřík Šimon, 48. Kadubec David, 54. Vaněk Lukáš, 58. Vaněk Lukáš, 58. Vaněk Lukáš, 59. Mikeska Lukáš, 68. Trýska Adam
4.kolo 30. 10. 2021 15:00 Velká : Násedlovice/Nenkovice 9:1(4:0) 4. Miškeřík Šimon, 8. Mikeska Lukáš, 12. Vlastní, 29. Hudeček Jan, 45. Vaněk Lukáš, 55. Horký Sebastian, 62. Vávra Adam, 64. Horký Sebastian, 67. Hudeček Jan

Zápasy Jaro 2022

Soupiska mladší:

Kadubec Michal
Hudeček Jan
Trýska Adam
Kománek Šimon
Mikeska Lukáš
Vávra Adam
Pachl Richard
Hrbek Petr
Hrbek Dominik
Přívratský David
Kadubec David
Miškeřík Šimon

Trenér starších a mladších žáků: Kostelanský Miroslav (mob.604 651 928)

Odkaz na tabulku a statistiky: starší žáci, mladší žáci