B tým

Hodonín – III.C

B tým – TJ Kordárna Velká nad Veličkou – 2023/2024

Konečná tabulka

Pořadí Klub Z V R P Skóre B
1. Suchov 20 15 4 1 75:35 49
2. Hrubá Vrbka 20 12 4 4 50:32 40
3. Vnorovy B 20 12 0 8 73:40 36
4. Tvarožná Lhota 20 9 5 6 47:42 32
5. Domanín 20 9 5 6 48:57 32
6. Lipov 20 9 2 9 41:51 29
7. Moravský Písek 20 8 4 8 42:42 28
8. Těmice 20 6 6 8 33:31 24
9.  Velká B 20 5 4 11 43:62 19
10. Žeravice 20 4 2 14 40:58 14
11. Nová Lhota 20 3 0 17 37:79 9

Konečné pořadí střelců:

Pořadí Jméno střelce Počet branek Tým
1. Mikeska Milan 28 Suchov
2. Fedorka Marian 15 Vnorovy B
3. Daňhel David 14 Domanín

Zápasy Podzim 2023

3.kolo

20. 8. 2023 15:30 Suchov : Hrubá Vrbka 5:1(1:1)
20. 8. 2023 16:30 Těmice : Žeravice 4:0(2:0)
20. 8. 2023 17:00 Lipov : Velká B 6:6(3:5) 1. Pavlinec Pavel, 5. Kučera Jan, 9. Maga Milan, 19. Pavlinec Pavel, 41. Kurečka Jakub, 59. Kurečka Jakub
20. 8. 2023 17:00 Moravský Písek : Vnorovy B 3:1(1:1)
20. 8. 2023 17:00 Tvarožná Lhota : Domanín 8:2(3:2) 

4.kolo

25. 8. 2023 18:00 Žeravice : Suchov 1:4(0:2)
27. 8. 2023 10:00 Velká B : Moravský Písek 3:0(2:0) 15. Pavlinec Pavel, 45. Morava Tomáš, 89. Maga Milan
27. 8. 2023 17:00 Domanín : Lipov 3:0(0:0)
27. 8. 2023 17:00 Hrubá Vrbka : Tvarožná Lhota 1:0(0:0)
27. 8. 2023 17:00 Nová Lhota : Těmice 1:3(1:1)

5.kolo

1. 9. 2023 17:45 Moravský Písek : Domanín 1:2(0:1) 
2. 9. 2023 16:30 Vnorovy B : Velká B 6:3(5:0)  52. Prášek Ondřej, 54. Pavlinec Pavel, 65. Bajko Pavel
3. 9. 2023 15:00 Tvarožná Lhota : Žeravice 2:2(1:2)
3. 9. 2023 15:30 Suchov : Nová Lhota 10:3(7:1)
3. 9. 2023 16:30 Lipov : Hrubá Vrbka 1:0(1:0)

6.kolo

 10. 9. 2023 16:30 Domanín : Vnorovy B 1:2(0:0)
10. 9. 2023 16:30 Hrubá Vrbka : Moravský Písek 3:2(0:1) 
10. 9. 2023 16:30 Nová Lhota : Tvarožná Lhota 1:3(1:1)
10. 9. 2023 16:30 Těmice : Suchov 1:2(1:0)
28. 9. 2023 16:00 Žeravice : Lipov 2:3(2:2) 

7.kolo

17. 9. 2023 16:00 Moravský Písek : Žeravice 1:2(1:0)
17. 9. 2023 16:00 Vnorovy B : Hrubá Vrbka 4:1(3:1) 
18. 9. 2023 10:00 Velká B : Domanín 0:0(0:0)
18. 9. 2023 15:00 Tvarožná Lhota : Těmice 0:0(0:0)
18. 9. 2023 16:00 Lipov : Nová Lhota 2:1(0:1)

8.kolo

8.kolo 24. 9. 2023 15:30 Suchov : Tvarožná Lhota 5:1(4:0)
8.kolo 24. 9. 2023 16:00 Žeravice : Vnorovy B 2:1(1:0)
8.kolo 24. 9. 2023 16:00 Těmice : Lipov 4:4(1:1) 
8.kolo 24. 9. 2023 16:00 Nová Lhota : Moravský Písek 2:3(0:0) 
8.kolo 24. 9. 2023 16:00 Hrubá Vrbka : Velká B 4:3(0:2)  15. Maga Milan, 21. Maga Milan, 91. Pavlinec Pavel(pen.)

9.kolo

9.kolo 28. 9. 2023 16:00 Domanín : Hrubá Vrbka 2:2(2:1)
9.kolo 30. 9. 2023 15:30 Vnorovy B : Nová Lhota 7:1(3:1) 
9.kolo 1. 10. 2023 10:00 Velká B : Žeravice 3:3(1:0) 36. Pavlinec Pavel, 63. Morava Tomáš(pen.), 85. Kurečka Jakub
9.kolo 1. 10. 2023 15:30 Lipov : Suchov 2:5(1:1)
9.kolo 1. 10. 2023 15:30 Moravský Písek : Těmice 1:1(1:0) 

10.kolo

10.kolo 8. 10. 2023 15:30 Tvarožná Lhota : Lipov 4:1(2:0) 
10.kolo 8. 10. 2023 15:30 Žeravice : Domanín 3:4(1:2)
10.kolo 8. 10. 2023 15:30 Suchov : Moravský Písek 4:0(1:0)
10.kolo 8. 10. 2023 15:30 Nová Lhota : Velká B 3:2(2:2) 22. Petrucha Lukáš, 40. Bajko Pavel
10.kolo 4. 11. 2023 14:00 Těmice : Vnorovy B 1:3(0:1)

11.kolo

11.kolo 8. 9. 2023 17:00 Vnorovy B : Suchov 4:6(2:2)
11.kolo 14. 10. 2023 14:00 Domanín : Nová Lhota 3:2(1:0)
11.kolo 14. 10. 2023 15:00 Moravský Písek : Tvarožná Lhota 3:0(kont.)
11.kolo 15. 10. 2023 10:00 Velká B : Těmice 3:1(1:0) 9. Prachař Matěj, 72. Petrucha Lukáš, 92. Maga Milan
11.kolo 15. 10. 2023 15:00 Hrubá Vrbka : Žeravice 2:0(1:0)

1.kolo

1.kolo 22. 10. 2023 15:00 Lipov : Moravský Písek 2:1(2:1)
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 Nová Lhota : Hrubá Vrbka 0:6(0:3)
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 Suchov : Velká B 1:1(0:1)  3. Kohůt Miroslav
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 Těmice : Domanín 0:2(0:1) 
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 Tvarožná Lhota : Vnorovy B 1:0(0:0) 

2.kolo

2.kolo 28. 10. 2023 14:00 Velká B : Tvarožná Lhota 4:1(3:0) 29. Bajko Pavel, 37. Maňák Jan, 44. Mička Martin, 86. Maga Milan
2.kolo 29. 10. 2023 14:00 Domanín : Suchov 3:3(2:1)
2.kolo 29. 10. 2023 14:00 Vnorovy B : Lipov 5:1(1:1)
2.kolo 29. 10. 2023 14:00 Hrubá Vrbka : Těmice 4:3(2:0) 
2.kolo 29. 10. 2023 14:00 Žeravice : Nová Lhota 1:4(0:2)

Zápasy Jaro 2024

15.kolo

15.kolo 30.3.2024 14:30 Moravský Písek : Velká B 3:1(2:1) 33. Matula František
15.kolo 30.3.2024 15:30 Lipov : Domanín  3:2(1:1)
15.kolo 31.3.2024 15:00 Tvarožná Lhota : Hrubá Vrbka  2:2(1:1)
15.kolo 31.3.2024 15:30 Suchov : Žeravice 4:1(1:0)
15.kolo 31.3.2024 15:30 Těmice : Nová Lhota 4:0(4:0)

16.kolo

16.kolo 7.4.2024 10:00 Velká B : Vnorovy B 2:7(1:2) 22. Matula František, 56. Kohůt Miroslav
16.kolo 7.4.2024 16:30 Domanín : Moravský Písek 2:2(1:0)
16.kolo 7.4.2024 16:30 Nová Lhota : Suchov 3:4(2:1)
16.kolo 7.4.2024 16:30 Hrubá Vrbka : Lipov 6:2(3:1)
16.kolo 7.4.2024 16:30 Žeravice : Tvarožná Lhota 4:0(1:0)

17.kolo

17.kolo 13.4.2024 16:30 Moravský Písek : Hrubá Vrbka 2:0(0:0)
17.kolo 13.4.2024 16:30 Vnorovy B : Domanín 9:0(5:0)
17.kolo 14.4.2024 15:00 Tvarožná Lhota : Nová Lhota 5:4(2:3)
17.kolo 14.4.2024 15:30 Suchov : Těmice 3:0(1:0)
17.kolo 14.4.2024 16:30 Lipov : Žeravice 1:0(1:0)

18.kolo

18.kolo 21.4.2024 15:00 Žeravice : Moravský Písek 2:5(0:3)
18.kolo 21.4.2024 16:30 Domanín : Velká B 5:3(2:1) 26. Kohůt Stanislav, 70. Slovák Ondřej, 80. Kučera Jan
18.kolo 21.4.2024 16:30 Hrubá Vrbka : Vnorovy B 3:1(1:0)
18.kolo 21.4.2024 16:30 Nová Lhota : Lipov 0:5(0:4)
18.kolo 21.4.2024 16:30 Těmice : Tvarožná Lhota 2:1(0:0)

19.kolo

19.kolo 27.4.2024 16:30 Moravský Písek : Nová Lhota 3:1(1:1)
18.kolo 28.4.2024 10:00 Velká B : Hrubá Vrbka 0:1(0:0)
18.kolo 28.4.2024 15:00 Tvarožná Lhota : Suchov 3:3(2:2)
18.kolo 28.4.2024 16:30 Vnorovy B : Žeravice 5:1(2:0)
18.kolo 28.4.2024 16:30 Lipov : Těmice 1:0(1:0)

20.kolo

20.kolo 5.5.2024 15:30 Suchov : Lipov  3:2(1:1)
20.kolo 5.5.2024 16:30  Těmice : Moravský Písek 0:0(0:0)
20.kolo 5.5.2024 17:00 Nová Lhota : Vnorovy B 3:6(3:4)
20.kolo 5.5.2024 17:00 Hrubá Vrbka : Domanín 6:1(0:1)
20.kolo 5.5.2024 17:00 Žeravice : Velká B 11:1(4:1) 40. Bajko Pavel

21.kolo

21.kolo 11.5.2024 16:30 Moravský Písek : Suchov 2:6(1:4)
21.kolo 11.5.2024 17:00 Vnorovy B : Těmice 2:1(0:0)
21.kolo 11.5.2024 17:00 Domanín : Žeravice 5:2(4:0)
21.kolo 12.5.2024 10:00 Velká B : Nová Lhota 3:1(2:0) 29. Maňák Jan, 31. Prachař Matěj, 49. Maňák Jan
21.kolo 12.5.2024 17:00 Lipov : Tvarožná Lhota 0:1(0:0)

22.kolo

22.kolo 19.5.2024 15:00 Tvarožná Lhota : Moravský Písek 4:4(1:1)
22.kolo 19.5.2024 15:30 Suchov : Vnorovy B 3:2(2:1) 
22.kolo 19.5.2024 16:30 Těmice : Velká B 2:0(2:0)
22.kolo 19.5.2024 17:30 Nová Lhota : Domanín 2:4(1:3)
22.kolo 19.5.2024 17:30 Žeravice : Hrubá Vrbka 1:2(0:1)

13.kolo

13.kolo 26.5.2024 17:30 Lipov : Vnorovy B 3:1(2:1)
13.kolo 26.5.2024 15:00 Tvarožná Lhota : Velká B 3:1(2:1) 30. Prachař Matěj (pen.)
13.kolo 26.5.2024 15:30 Suchov : Domanín 1:3(0:3)
13.kolo 26.5.2024 16:30 Těmice : Hrubá Vrbka 1:1(0:1)
13.kolo 26.5.2024 17:30 Nová Lhota : Žeravice 4:1(2:0)

12.kolo

12.kolo 31.5.2024 18:00  Vnorovy B : Tvarožná Lhota 1:2(0:1)
12.kolo 1.6.2024 14:30  Velká B : Suchov 1:2(1:1)  5. Matula František
12.kolo 1.6.2024 17:30  Moravský Písek : Lipov 4:0(3:0)
12.kolo 2.6.2024 17:30  Domanín : Těmice  2:2(0:1)
12.kolo 2.6.2024 17:30  Hrubá Vrbka : Nová Lhota 4:1(2:1)

14.kolo

14.kolo 8.6.2024 14:00 Hrubá Vrbka : Suchov 1:1(1:1)
14.kolo 8.6.2024 15:30 Žeravice : Těmice 1:3(0:1)
14.kolo 8.6.2024 17:30 Vnorovy B : Moravský Písek 6:2(0:2)
14.kolo 9.6.2024 10:00 Velká B : Lipov 3:2(1:1) 7. Pavlinec Pavel, 65. Morava Tomáš, 75. Maga Milan
14.kolo 9.6.2024 17:30 Domanín : Tvarožná Lhota 2:6(0:3)

Odkaz na tabulku a statistiky: souteze.fotbal.cz

Soupiska:

Kománek Šimon
Novotný Roman
Melichárek Pavel
Škorňa Miroslav
Kohůt Stanislav
Kohůt Miroslav
Šácha Dušan
Slovák Ondřej
Slovák Dan
Lipár Denis
Černák Filip
Prášek Ondřej
Pešek Zbyněk
Kurečka Jakub
Petrucha Lukáš
Bajko Pavel
Ondruš Jan
Sítek Filip
Pavlinec Pavel
Matyáš Martin
Morava Tomáš
Jurena Pavel
Trenér B-týmu: Kohůt Stanislav st.

červen 2023červen 2023