Jihomoravský kraj, I.třída dorostu – skupina C
Dorost – TJ Kordárna Velká nad Veličkou – 2023/2024
Tabulka po 14.kole
Pořadí | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dambořice | 14 | 13 | 0 | 1 | 81:11 | 39 |
2. | Hustopeče | 14 | 12 | 1 | 1 | 64:11 | 37 |
3. | Mutěnice/Dubňany | 13 | 11 | 0 | 2 | 91:10 | 33 |
4. | Podluží | 14 | 10 | 1 | 3 | 54:13 | 31 |
5. | Hroznová Lhota/Lipov | 14 | 9 | 2 | 3 | 48:29 | 29 |
6. | Krumvíř | 14 | 7 | 1 | 6 | 55:34 | 22 |
7. | Velká | 14 | 5 | 3 | 6 | 40:38 | 18 |
8. | Žarošice | 13 | 5 | 2 | 6 | 30:38 | 17 |
9. | Újezd/Křenovice | 13 | 5 | 1 | 7 | 28:41 | 16 |
10. | Velké Pavlovice | 14 | 4 | 2 | 8 | 43:57 | 14 |
11. | Starý Poddvorov | 14 | 4 | 1 | 9 | 35:79 | 13 |
12. | Rohatec | 14 | 1 | 2 | 11 | 20:79 | 5 |
13. | Kobylí/Bořetice | 14 | 1 | 1 | 12 | 18:67 | 4 |
14. | Hovorany/Čejkovice | 13 | 0 | 1 | 12 | 13:113 | 1 |
Pořadí střelců po 13 .kole
Pořadí | Jméno střelce | Počet branek | Tým |
---|---|---|---|
1. | Buchta Marek | 27 | Mutěnice/Dubňany |
2. | Hrabina Martin | 20 | Mutěnice/Dubňany |
3. | Musial Filip | 19 | Starý Poddvorov |
Zápasy Podzim 2023
2.kolo
2.kolo 12. 8. 2023 14:30 | Krumvíř : Dambořice | 1:2(0:1) | |
2.kolo 12. 8. 2023 17:30 | Velká : Podluží | 1:4(1:1) | 20. Zvonič Libor |
2.kolo 13. 8. 2023 10:15 | Žarošice : Mutěnice/Dubňany | 0:10(0:3) | |
2.kolo 13. 8. 2023 14:30 | Kobylí/Bořetice : Hustopeče | 1:4(1:2) | |
2.kolo 13. 8. 2023 14:30 | Starý Poddvorov : Velké Pavlovice | 5:2(1:0) | |
2.kolo 13. 8. 2023 14:45 | Rohatec : Hroznová Lhota/Lipov | 1:5(0:3) | |
2.kolo 28. 9. 2023 14:00 | Hovorany/Čejkovice : Újezd/Křenovice | 2:4(1:1) |
3.kolo
3.kolo 19. 8. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Starý Poddvorov | 8:3(5:1) | |
3.kolo 19. 8. 2023 13:00 | Hustopeče : Rohatec | 5:0(1:0) | |
3.kolo 19. 8. 2023 14:45 | Podluží : Krumvíř | 5:1(4:0) | |
3.kolo 19. 8. 2023 16:00 | Dambořice : Kobylí/Bořetice | 20:0(8:0) | |
3.kolo 19. 8. 2023 17:00 | Velké Pavlovice : Velká | 2:2(1:2) | 4. Machálek Jakub, 22. Řiháček Martin |
3.kolo 20. 8. 2023 10:15 | Mutěnice/Dubňany : Hovorany/Čejkovice | 9:0(4:0) | |
3.kolo 20. 8. 2023 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Žarošice | 2:0(1:0) |
4.kolo
4.kolo 26. 8. 2023 10:00 | Rohatec : Dambořice | 1:8(1:5) | |
4.kolo 26. 8. 2023 13:00 | Krumvíř : Kobylí/Bořetice | 3:0(1:0) | |
4.kolo 26. 8. 2023 14:45 | Podluží : Velké Pavlovice | 3:1(1:0) | |
4.kolo 26. 8. 2023 14:45 | Hovorany/Čejkovice : Hroznová Lhota/Lipov | 1:7(0:7) | |
4.kolo 26. 8. 2023 17:00 | Velká : Újezd/Křenovice | 4:2(2:2) | 5. Řiháček Martin, 31. Melichar Zdeněk, 49. Melichar Zdeněk, 70. Řiháček Martin |
4.kolo 27. 8. 2023 13:00 | Žarošice : Hustopeče |
0:4(0:3) | |
4.kolo 27. 8. 2023 14:00 | Starý Poddvorov : Mutěnice/Dubňany | 0:10(0:6) |
5.kolo
5.kolo 2. 9. 2023 13:00 | Hustopeče : Hovorany/Čejkovice | 10:0(3:0) | |
5.kolo 2. 9. 2023 14:00 | Mutěnice/Dubňany : Velká | 9:0(3:0) | |
5.kolo 3. 9. 2023 13:00 | Újezd/Křenovice : Podluží | 0:3(0:1) | |
5.kolo 3. 9. 2023 14:00 | Kobylí/Bořetice : Rohatec | 1:3(0:1) | |
5.kolo 3. 9. 2023 14:00 | Velké Pavlovice : Krumvíř | 3:7(1:4) | |
5.kolo 3. 9. 2023 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Starý Poddvorov | 6:1(1:1) | |
5.kolo 3. 9. 2023 14:15 | Dambořice : Žarošice | 3:0(2:0) |
6.kolo
6.kolo 9. 9. 2023 14:00 | Krumvíř : Rohatec | 6:1(2:1) | |
6.kolo 9. 9. 2023 14:15 | Podluží : Mutěnice/Dubňany | 0:2(0:1) | |
6.kolo 9. 9. 2023 14:15 | Hovorany/Čejkovice : Dambořice | 1:9(1:1) | |
6.kolo 9. 9. 2023 16:30 | Velká : Hroznová Lhota/Lipov | 0:3(0:2) | |
6.kolo 10. 9. 2023 13:30 | Starý Poddvorov : Hustopeče | 0:6(0:1) | |
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 | Žarošice : Kobylí/Bořetice | 7:1(2:1) | |
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 | Velké Pavlovice : Újezd/Křenovice | 2:4(1:2) |
7.kolo
7.kolo 16. 9. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Krumvíř | 0:10(0:3) | |
7.kolo 16. 9. 2023 13:00 | Hustopeče : Velká | 3:2(1:0) | 67. Zvonič Libor, 70. vlastní |
7.kolo 17. 9. 2023 13:00 | Kobylí/Bořetice : Hovorany/Čejkovice | 5:2(2:1) | |
7.kolo 17. 9. 2023 13:30 | Mutěnice/Dubňany : Velké Pavlovice | 8:0(4:0) | |
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Podluží | 2:2(0:1) | |
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 | Rohatec : Žarošice | 2:3(2:1) | |
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 | Dambořice : Starý Poddvorov | 11:0(5:0) |
8.kolo
8.kolo 23. 9. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Mutěnice/Dubňany | 1:4(1:2) | |
8.kolo 23. 9. 2023 13:30 | Krumvíř : Žarošice | 1:1(1:0) | |
8.kolo 23. 9. 2023 13:45 | Hustopeče : Podluží | 3:2(1:1) | |
8.kolo 23. 9. 2023 13:45 | Hovorany/Čejkovice : Rohatec | 4:4(3:2) | |
8.kolo 23. 9. 2023 16:00 | Velká : Dambořice | 1:3(1:2) | 17. Zvonič Libor |
8.kolo 24. 9. 2023 13:00 | Starý Poddvorov : Kobylí/Bořetice | 4:2(1:2) | |
8.kolo 24. 9. 2023 13:30 | Velké Pavlovice : Hroznová Lhota/Lipov | 3:4(2:3) |
9.kolo
9.kolo 30. 9. 2023 13:00 | Hustopeče : Velké Pavlovice | 14:0(5:0) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:00 | Mutěnice/Dubňany : Krumvíř | 6:1(2:1) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:00 | Žarošice : Hovorany/Čejkovice | 8:1(1:0) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:00 | Dambořice : Podluží | 2:0(1:0) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Újezd/Křenovice | 3:2(1:0) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:15 | Rohatec : Starý Poddvorov | 2:5(1:3) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:30 | Kobylí/Bořetice : Velká | 1:2(0:1) | 24. Melichar Zdeněk, 76. Melichar Zdeněk |
10.kolo
10.kolo 7. 10. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Hustopeče | 2:1(1:0) | |
10.kolo 7. 10. 2023 13:00 | Krumvíř : Hovorany/Čejkovice | 13:0(8:0) | |
10.kolo 7. 10. 2023 13:15 | Podluží : Kobylí/Bořetice | 3:1(1:1) | |
10.kolo 7. 10. 2023 15:30 | Velká : Rohatec | 4:0(0:0) | 51. Zvonič Libor, 57. Zvonič Libor, 76. Řiháček Martin, 88. Melichar Zdeněk |
10.kolo 8. 10. 2023 12:30 | Starý Poddvorov : Žarošice | 1:5(0:3) | |
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 | Mutěnice/Dubňany : Hroznová Lhota/Lipov | 9:1(5:0) | |
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 | Velké Pavlovice : Dambořice | 0:4(0:1) |
11.kolo
11.kolo 14. 10. 2023 13:00 | Hustopeče : Mutěnice/Dubňany | 2:1(0:0) | |
11.kolo 15. 10. 2023 10:15 | Dambořice : Újezd/Křenovice | 4:0(2:0) | |
11.kolo 15. 10. 2023 10:30 | Hovorany/Čejkovice : Starý Poddvorov | 1:9(1:4) | |
11.kolo 15. 10. 2023 11:00 | Žarošice : Velká | 4:4(2:4) | 11. Bajko Dominik, 25. Melichar Zdeněk, 29. Melichar Zdeněk, 45. Zvonič Libor (pen.) |
11.kolo 15. 10. 2023 12:30 | Kobylí/Bořetice : Velké Pavlovice | 2:2(0:1) | |
11.kolo 15. 10. 2023 12:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Krumvíř | 2:4(1:1) | |
11.kolo 15. 10. 2023 12:45 | Rohatec : Podluží | 0:4(0:3) |
12.kolo
12.kolo 21. 10. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Kobylí/Bořetice | 3:2(0:2) | |
12.kolo 21. 10. 2023 12:30 | Krumvíř : Starý Poddvorov | 6:1(5:1) | |
12.kolo 21. 10. 2023 15:00 | Podluží : Žarošice | 6:0(4:0) | |
12.kolo 22. 10. 2023 10:00 | Velká : Hovorany/Čejkovice | 14:1(5:1) | 6. Klimas David, 11. Melichar Zdeněk, 15. Řiháček Martin, 29. Řiháček Martin, 35. Melichar Zdeněk, 48. Melichar Zdeněk, 50. Melichar Zdeněk, 68. Melichar Zdeněk, 72. Melichar Zdeněk, 75. Sládek Jiří, 77. Zvonič Libor, 85. Zvonič Libor, 86. Melichar Zdeněk, 89. Zvonič Libor |
12.kolo 22. 10. 2023 12:30 | Mutěnice/Dubňany : Dambořice | 1:2(0:0) | |
12.kolo 22. 10. 2023 12:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Hustopeče | 1:1(1:0) | |
12.kolo 22. 10. 2023 13:00 | Velké Pavlovice : Rohatec | 9:1(3:0) |
13.kolo
13.kolo 28. 10. 2023 11:45 | Hovorany/Čejkovice : Podluží | 0:12(0:9) | |
13.kolo 28. 10. 2023 13:00 | Hustopeče : Krumvíř | 2:1(2:1) | |
13.kolo 28. 11. 2023 14:00 | Starý Poddvorov : Velká | 4:4(2:3) | 3. Melichar Zdeněk, 5. Machálek Jakub, 24. Procházka Vít, 90. vlastní |
13.kolo 29. 10. 2023 11:30 | Dambořice : Hroznová Lhota/Lipov | 4:0(2:0) | |
13.kolo 29. 10. 2023 11:45 | Rohatec : Újezd/Křenovice | 2:2(0:1) | |
13.kolo 29. 10. 2023 13:00 | Žarošice : Velké Pavlovice | 1:3(0:1) | |
13.kolo 29. 10. 2023 14:00 | Kobylí/Bořetice : Mutěnice/Dubňany | 1:6(1:3) |
1.kolo
1.kolo 4. 11. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Žarošice | 0:1(0:1) | |
1.kolo 4. 11. 2023 11:30 | Mutěnice/Dubňany : Rohatec | 16:2(7:0) | |
1.kolo 4. 11. 2023 13:00 | Hustopeče : Dambořice | 6:0(5:0) | |
1.kolo 4. 11. 2023 14:00 | Podluží : Starý Poddvorov | 9:0(5:0) | |
1.kolo 5. 11. 2023 11:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Kobylí/Bořetice | 5:0(4:0) | |
1.kolo 5. 11. 2023 14:00 | Velká : Krumvíř | 2:1(2:0) | 23. Zvonič Libor, 28. Zvonič Libor |
1.kolo 5. 11. 2023 14:00 | Velké Pavlovice : Hovorany/Čejkovice | 9:0(5:0) |
Zápasy Jaro 2024
15.kolo
15.kolo 16.3.2024 10:30 | Újezd/Křenovice : Hovorany/Čejkovice | Odstoupení Hovorany/Čejkovice | |
15.kolo 16.3.2024 12:00 | Dambořice : Krumvíř | 9:0(8:0) | |
15.kolo 16.3.2024 12:45 | Podluží : Velká | 1:0(0:0) | |
15.kolo 16.3.2024 13:00 | Hustopeče : Kobylí/Bořetice | 3:1(3:0) | |
15.kolo 16.3.2024 15:00 | Mutěnice/Dubňany : Žarošice | ||
15.kolo 17.3.2024 12:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Rohatec | 7:1(4:1) | |
15.kolo 17.3.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Starý Poddvorov | 7:2(3:1) |
16.kolo
16.kolo 23.3.2024 15:00 | Velká : Velké Pavlovice | ||
16.kolo 24.3.2024 10:15 | Žarošice : Hroznová Lhota/Lipov | ||
16.kolo 24.3.2024 12:00 | Rohatec : Hustopeče | ||
16.kolo 24.3.2024 12:00 | Starý Poddvorov : Újezd/Křenovice | ||
16.kolo 24.3.2024 12:30 | Krumvíř : Podluží | ||
16.kolo 24.3.2024 12:45 | Kobylí/Bořetice : Dambořice | ||
16.kolo 24.3.2024 15:00 | Hovorany/Čejkovice : Mutěnice/Dubňany |
17.kolo
17.kolo 30.3.2024 11:00 | Újezd/Křenovice : Velká | ||
17.kolo 30.3.2024 13:00 | Hustopeče : Žarošice | ||
17.kolo 30.3.2024 13:00 | Mutěnice/Dubňany : Starý Poddvorov | ||
17.kolo 30.3.2024 13:15 | Dambořice : Rohatec | ||
17.kolo 31.3.2024 10:00 | Kobylí/Bořetice : Krumvíř | ||
17.kolo 31.3.2024 13:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Hovorany/Čejkovice | ||
17.kolo 31.3.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Podluží |
18.kolo
18.kolo 6.4.2024 14:15 | Podluží : Újezd/Křenovice | ||
18.kolo 6.4.2024 16:30 | Velká : Mutěnice/Dubňany | ||
18.kolo 7.4.2024 13:00 | Žarošice : Dambořice | ||
18.kolo 7.4.2024 13:30 | Rohatec : Kobylí/Bořetice | ||
18.kolo 7.4.2024 13:30 | Starý Poddvorov : Hroznová Lhota/Lipov | ||
18.kolo 7.4.2024 14:00 | Krumvíř : Velké Pavlovice | ||
18.kolo 7.4.2024 16:30 | Hovorany/Čejkovice : Hustopeče |
19.kolo
19.kolo 13.4.2024 13:00 | Hustopeče : Starý Poddvorov | ||
19.kolo 13.4.2024 13:00 | Újezd/Křenovice : Velké Pavlovice | ||
19.kolo 13.4.2024 14:15 | Dambořice : Hovorany/Čejkovice | ||
19.kolo 13.4.2024 16:30 | Mutěnice/Dubňany : Podluží | ||
19.kolo 14.4.2024 10:00 | Kobylí/Bořetice : Žarošice | ||
19.kolo 14.4.2024 13:30 | Rohatec : Krumvíř | ||
19.kolo 14.4.2024 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Velká |
20.kolo
20.kolo 20.4.2024 14:15 | Podluží : Hroznová Lhota/Lipov | ||
20.kolo 20.4.2024 16:30 | Velká : Hustopeče | ||
20.kolo 21.4.2024 13:00 | Žarošice : Rohatec | ||
20.kolo 21.4.2024 13:30 | Starý Poddvorov : Dambořice | ||
20.kolo 21.4.2024 14:00 | Krumvíř : Újezd/Křenovice | ||
20.kolo 21.4.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Mutěnice/Dubňany | ||
20.kolo 21.4.2024 16:30 | Hovorany/Čejkovice : Kobylí/Bořetice |
21.kolo
21.kolo 27.4.2024 14:15 | Podluží : Hustopeče | ||
21.kolo 28.4.2024 10:15 | Žarošice : Krumvíř | ||
21.kolo 28.4.2024 13:30 | Rohatec : Hovorany/Čejkovice | ||
21.kolo 28.4.2024 14:00 | Kobylí/Bořetice : Starý Poddvorov | ||
21.kolo 28.4.2024 14:00 | Mutěnice/Dubňany : Újezd/Křenovice | ||
21.kolo 28.4.2024 14:00 | Dambořice : Velká | ||
21.kolo 28.4.2024 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Velké Pavlovice |
22.kolo
22.kolo 4.5.2024 13:30 | Újezd/Křenovice : Hroznová Lhota/Lipov | ||
22.kolo 4.5.2024 14:45 | Podluží : Dambořice | ||
22.kolo 4.5.2024 17:00 | Velká : Kobylí/Bořetice | ||
22.kolo 5.5.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Hustopeče | ||
22.kolo 5.5.2024 14:00 | Starý Poddvorov : Rohatec | ||
22.kolo 5.5.2024 14:30 | Krumvíř : Mutěnice/Dubňany | ||
22.kolo 5.5.2024 17:00 | Hovorany/Čejkovice : Žarošice |
23.kolo
23.kolo 12.5.2024 10:00 | Kobylí/Bořetice : Podluží | ||
23.kolo 12.5.2024 13:00 | Žarošice : Starý Poddvorov | ||
23.kolo 12.5.2024 14:00 | Dambořice : Velké Pavlovice | ||
23.kolo 12.5.2024 14:15 | Hustopeče : Újezd/Křenovice | ||
23.kolo 12.5.2024 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Mutěnice/Dubňany | ||
23.kolo 12.5.2024 16:00 | Rohatec : Velká | ||
23.kolo 12.5.2024 17:00 | Hovorany/Čejkovice : Krumvíř |
24.kolo
24.kolo 18.5.2024 10:30 | Újezd/Křenovice : Dambořice | ||
24.kolo 18.5.2024 14:00 | Podluží : Rohatec | ||
24.kolo 18.5.2024 17:30 | Velká : Žarošice | ||
24.kolo 19.5.2024 14:00 | Mutěnice/Dubňany : Hustopeče | ||
24.kolo 19.5.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Kobylí/Bořetice | ||
24.kolo 19.5.2024 14:30 | Starý Poddvorov : Hovorany/Čejkovice | ||
24.kolo 19.5.2024 15:00 | Krumvíř : Hroznová Lhota/Lipov |
25.kolo
25.kolo 25.5.2024 13:00 | Hustopeče : Hroznová Lhota/Lipov | ||
25.kolo 26.5.2024 10:15 | Žarošice : Podluží | ||
25.kolo 26.5.2024 14:00 | Rohatec : Velké Pavlovice | ||
25.kolo 26.5.2024 14:00 | Dambořice : Mutěnice/Dubňany | ||
25.kolo 26.5.2024 14:30 | Kobylí/Bořetice : Újezd/Křenovice | ||
25.kolo 26.5.2024 14:30 | Starý Poddvorov : Krumvíř | ||
25.kolo 26.5.2024 17:30 | Hovorany/Čejkovice : Velká |
26.kolo
26.kolo 1.6.2024 10:30 | Újezd/Křenovice : Rohatec | ||
26.kolo 1.6.2024 14:00 | Podluží : Hovorany/Čejkovice | ||
26.kolo 1.6.2024 17:30 | Velká : Starý Poddvorov | ||
26.kolo 2.6.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Žarošice | ||
26.kolo 2.6.2024 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Dambořice | ||
26.kolo 2.6.2024 15:00 | Krumvíř : Hustopeče | ||
26.kolo 2.6.2024 17:00 | Mutěnice/Dubňany : Kobylí/Bořetice |
14.kolo
14.kolo 8.6.2024 14:00 | Rohatec : Mutěnice/Dubňany | ||
14.kolo 8.6.2024 14:00 | Dambořice : Hustopeče | ||
14.kolo 9.6.2024 10:00 | Kobylí/Bořetice : Hroznová Lhota/Lipov | ||
14.kolo 9.6.2024 13:00 | Žarošice : Újezd/Křenovice | ||
14.kolo 9.6.2024 14:30 | Starý Poddvorov : Podluží | ||
14.kolo 9.6.2024 15:00 | Krumvíř : Velká | ||
14.kolo 9.6.2024 17:30 | Hovorany/Čejkovice : Velké Pavlovice |
Odkaz na tabulku a statistiky: souteze.fotbal.cz
Soupiska:
Kučera | Karel |
Řiháček | Martin |
Zvonič | Libor |
Koželuha | David |
Holubík | Petr |
Miškeřík | Martin |
Procházka | Vít |
Hebauer | René |
Melichar | Zdeněk |
Bajko | Dominik |
Černek | Adam |
Machálek | Jakub |
Trenéři dorostu: Patrik Procházka a David Valášek(tel. 773 028 993)
listopad 2018
červen 2017
Sezóna 2016/2017
Sezóna 2015/2016