Starší žáci

Jihomoravský kraj, Okresní Přebor (Hodonín)

Starší žáci – TJ Kordárna Velká nad Veličkou – 2023/2024

Konečná tabulka

Pořadí Klub Z V R P Skóre B
1. Mutěnice/Dubňany 22 17 4 1 82:15 55
2. Zarazice/Vnorovy 22 15 5 2 100:35 50
3. Rohatec 22 13 7 2 75:33 46
4. Strážnice/Veselí 22 13 3 6 76:27 42
5. Prušánky 22 12 5 5 66:36 41
6. Ratíškovice B 22 11 2 9 74:58 35
7. Ždánice 22 9 2 11 76:75 29
8. Hroznová Lhota/Lipov 22 8 3 11 44:53 27
9. Velká 22 7 0 15 59:60 21
10. Vacenovice 22 4 2 16 35:82 14
11. Starý Poddvorov 22 3 3 16 27:141 12
12. Násedlovice/Žarošice 22 2 0 20 23:122 6

Konečná tabulka střelců:

Pořadí Jméno střelce Počet branek Tým
1. Klimek Lukáš 33 Ždánice 
2. Tomeček Denis 26 Zarazice/Vnorovy
3. Csévar Pavel 24 Rohatec

Zápasy Podzim 2023
4.kolo

4.kolo 26. 8. 2023 9:30 Mutěnice/Dubňany : Vacenovice 9:0(3:0) 
4.kolo 26. 8. 2023 15:00 Starý Poddvorov : Velká 0:9(0:5) 8. Hudeček Jan, 12. Vaněk Lukáš, 22. Vaněk Lukáš, 23. Prášek Matyáš, 34. Prášek Matyáš, 48. Hrbek Dominik, 52. Kadubec David, 55. Pinkava Matěj, 69. Kadubec Michal
4.kolo 27. 8. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Ždánice 3:3(1:1)
4.kolo 27. 8. 2023 10:00 Ratíškovice B : Hroznová Lhota/Lipov 3:0(1:0)
4.kolo    5. 9. 2023 17:30 Prušánky : Rohatec 0:0(0:0)
4.kolo 27. 9. 2023 17:00 Násedlovice/Žarošice : Zarazice/Vnorovy 0:7(0:4)

5.kolo

5.kolo 2. 9. 2023 12:00 Hroznová Lhota/Lipov : Starý Poddvorov 10:0(4:0)
5.kolo 2. 9. 2023 13:00 Ždánice : Mutěnice/Dubňany 0:6(0:2)
5.kolo 2. 9. 2023 15:00 Rohatec : Ratíškovice B 5:0(2:0)
5.kolo 3. 9. 2023 14:15 Zarazice/Vnorovy : Prušánky 2:2(0:0) 
5.kolo 3. 9. 2023 14:30 Vacenovice : Násedlovice/Žarošice 0:1(0:0)
5.kolo 8. 9. 2023 16:30 Velká : Strážnice/Veselí 0:8(0:5) 

6.kolo

6.kolo 9. 9. 2023 9:30 Mutěnice/Dubňany : Velká 5:0(2:0) 
6.kolo 9. 9. 2023 10:00 Prušánky : Vacenovice 8:2(6:1)
6.kolo 9. 9. 2023 10:00 Ratíškovice B : Starý Poddvorov 16:0(4:0)
6.kolo 9. 9. 2023 15:00 Rohatec : Zarazice/Vnorovy 4:4(1:3) 
6.kolo 10. 9. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Hroznová Lhota/Lipov 4:0(3:0)
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 Násedlovice/Žarošice : Ždánice 2:5(1:1)

7.kolo

7.kolo 16. 9. 2023 10:00 Velká : Násedlovice/Žarošice 12:0(8:0) 5.Šácha Štěpán, 15. Hrbek Dominik, 17. Šácha Štěpán, 19. Hrbek Petr, 23. Hrbek Petr, 26. Šácha Štěpán, 30. Šácha Štěpán, 32. Šácha Štěpán, 42. Šácha Štěpán, 52. Šácha Štěpán, 66. Vaněk Lukáš, 68. Hrbek Petr
7.kolo 16. 9. 2023 12:00 Hroznová Lhota/Lipov : Mutěnice/Dubňany 1:2(0:0)
7.kolo 16. 9. 2023 13:00 Ždánice : Prušánky 2:3(1:0)
7.kolo 16. 9. 2023 15:00 Starý Poddvorov : Strážnice/Veselí 0:8(0:4)
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 Zarazice/Vnorovy : Ratíškovice B 2:5(2:1)
7.kolo 17. 9. 2023 14:00 Vacenovice : Rohatec 2:2(1:1)

8.kolo

8.kolo 23. 9. 2023 9:30 Mutěnice/Dubňany: Starý Poddvorov 8:0(4:0)
8.kolo 23. 9. 2023 15:00 Rohatec : Ždánice 6:2(1:1)
8.kolo 24. 9. 2023 10:00 Ratíškovice B : Strážnice/Veselí 1:0(1:0)
8.kolo 24. 9. 2023 13:30 Násedlovice/Žarošice : Hroznová Lhota/Lipov 1:3(1:2) 
8.kolo 24. 9. 2023 13:45 Zarazice/Vnorovy : Vacenovice 6:1(1:1)
8.kolo 27. 9. 2023 17:30 Prušánky : Velká 4:1(2:1) 5. Hrbek Dominik

9.kolo

9.kolo 30. 9. 2023 12:00 Hroznová Lhota/Lipov : Prušánky 0:2(0:1)
9.kolo 30. 9. 2023 13:00 Ždánice : Zarazice/Vnorovy 2:6(1:5)
9.kolo 30. 9. 2023 14:00 Vacenovice : Ratíškovice B 2:3(1:3)
9.kolo 30. 9. 2023 15:00 Starý Poddvorov : Násedlovice/Žarošice 0:8(0:2) 
9.kolo 1. 10. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Mutěnice/Dubňany 1:2(0:1)
9.kolo 2. 10. 2023 17:00 Velká : Rohatec 3:5(0:1)  43. Hrbek Petr, 60. Hrbek Dominik, 69. Janečka Jiří

10.kolo

10.kolo 7. 10. 2023 9:00 Prušánky : Starý Poddvorov 6:0(2:0) 
10.kolo 7. 10. 2023 9:00 Ratíškovice B : Mutěnice/Dubňany 1:2(0:1) 
10.kolo 7. 10. 2023 14:00 Rohatec : Hroznová Lhota/Lipov 5:1(4:0)
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 Násedlovice/Ždánice : Strážnice/Veselí 1:10(0:7) 
10.kolo 8. 10. 2023 13:30 Vacenovice : Ždánice 1:5(0:2) 
10.kolo 12. 10. 2023 16:30 Zarazice/Vnorovy : Velká 4:1(1:1)  24. Hrbek Dominik

11.kolo

11.kolo 14. 10. 2023 9:30 Mutěnice/Dubňany : Násedlovice/Žarošice 4:0(2:0)
11.kolo 14. 10. 2023 10:00 Velká : Vacenovice 2:0(1:0)  3. Janečka Jiří, 37. Janečka Jiří
11.kolo 14. 10. 2023 12:00 Starý Poddvorov : Rohatec 0:10(0:2)
11.kolo 14. 10. 2023 13:00 Hroznová Lhota/Lipov : Zarazice/Vnorovy 0:4(0:3)
11.kolo 14. 10. 2023 15:00 Ždánice : Ratíškovice B 7:3(5:2)
11.kolo 15. 10. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Prušánky 2:0(0:0)

1.kolo

1.kolo 21. 10. 2023 10:00 Prušánky : Mutěnice/Dubňany 1:1(1:0)
1.kolo 21. 10. 2023 13:00 Ždánice : Velká 4:1(1:0) 41. Hrbek Dominik
1.kolo 21. 10. 2023 14:00 Rohatec : Strážnice/Veselí 3:3(2:1)
1.kolo 22. 10. 2023 12:30 Násedlovice/Žarošice : Ratíškovice B 5:7(1:3) 
1.kolo 22. 10. 2023 12:45 Zarazice/Vnorovy : Starý Poddvorov 7:0(2:0)
1.kolo 22. 10. 2023 13:00 Vacenovice : Hroznová Lhota/Lipov 1:5(1:3)

2.kolo

2.kolo 11. 10. 2023 16:30 Násedlovice/Žarošice : Prušánky 0:5(0:5)
2.kolo 28. 10. 2023 11:30 Starý Poddvorov : Vacenovice 0:8(0:3) 
2.kolo 28. 10. 2023 12:00 Hroznová Lhota/Lipov : Ždánice 4:2(2:1)
2.kolo 29. 10. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Zarazice/Vnorovy 5:0(2:0)
2.kolo 29. 10. 2023 10:00 Ratíškovice B : Velká 3:1(3:0)  39. Hrbek Petr
2.kolo 30. 10. 2023 17:00 Mutěnice/Dubňany : Rohatec 3:1(1:0)

3.kolo

3.kolo 4. 11. 2023 10:00 Prušánky : Ratíškovice B 7:0(1:0)
3.kolo 4. 11. 2023 10:00 Velká : Hroznová Lhota/Lipov 0:3(0:1)
3.kolo 4. 11. 2023 11:30 Ždánice : Starý Poddvorov 19:0(9:0)
3.kolo 4. 11. 2023 12:00 Zarazice/Vnorovy : Mutěnice/Dubňany 1:1(1:1) 
3.kolo 4. 11. 2023 13:30 Rohatec : Násedlovice/Žarošice 2:0(0:0) 
3.kolo 5. 11. 2023 12:00 Vacenovice : Strážnice/Veselí 1:6(1:3)

Zápasy Jaro 2024
15.kolo

15.kolo 30.3.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Ratíškovice B 2:2(0:1)
15.kolo 30.3.2024 14:15 Ždánice : Strážnice/Veselí 2:1(1:0) 
15.kolo 31.3.2024 13:15 Zarazice/Vnorovy : Násedlovice/Žarošice 8:0(3:0)
15.kolo  4.4.2024 17:00 Rohatec : Prušánky  4:2(3:1)
15.kolo  8.5.2024 10:00 Vacenovice : Mutěnice/Dubňany 0:3(0:3)
15.kolo 23.5.2024 18:00 Velká : Starý Poddvorov  5:0(3:0) 3. Přívratský David, 10. Šácha Štěpán, 11. Hrbek Dominik, 60. Trýska Adam, 68. Pinkava Matěj

16.kolo

16.kolo 6.4.2024  9:00 Ratíškovice B : Rohatec 4:2(1:1)
16.kolo 6.4.2024  10:00 Prušánky : Zarazice/Vnorovy 1:4(1:2)
16.kolo 6.4.2024 15:00 Starý Poddvorov : Hroznová Lhota/Lipov 2:1(2:0)
16.kolo 7.4.2024  9:30 Mutěnice/Dubňany : Ždánice 4:0(1:0)
16.kolo 7.4.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Velká 3:1(1:1) 8. Hudeček Jan
16.kolo 7.4.2024 14:00 Násedlovice/Žarošice : Vacenovice 0:4(0:1)

17.kolo

17.kolo 13.4.2024 10:00 Velká  : Mutěnice/Dubňany 1:2(1:1) 20. Pinkava Matěj
17.kolo 13.4.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Strážnice/Veselí  0:3(0:2)
17.kolo 13.4.2024 14:15 Ždánice : Násedlovice/Žarošice 10:1(3:1) 
17.kolo 14.4.2024 10:00 Starý Poddvorov : Ratíškovice B 2:2(0:0)
17.kolo 14.4.2024 14:30 Vacenovice : Prušánky 2:2(1:2) 
17.kolo 23.4.2024 17:00 Zarazice/Vnorovy : Rohatec 1:1(1:0) 

18.kolo

18.kolo 20.4.2024  9:00 Ratíškovice B : Zarazice/Vnorovy 3:8(1:3)
18.kolo 20.4.2024  9:30 Prušánky : Ždánice 4:6(1:5) 
18.kolo 20.4.2024 15:00 Rohatec : Vacenovice 4:0(2:0)
18.kolo 21.4.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Starý Poddvorov 2:1(0:1)
18.kolo 21.4.2024 14:00 Násedlovice/Žarošice : Velká 1:7(0:4) 4. Trýska Adam, 11. Vaněk Lukáš, 16. Pinkava Matěj, 24. Vaněk Lukáš, 49. Vaněk Lukáš, 58. Vaněk Lukáš, 62. Hrbek Dominik
18.kolo 23.5.2024 17:00 Mutěnice/Dubňany : Hroznová Lhota/Lipov 3:1(0:1)

19.kolo

19.kolo 27.4.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Násedlovice/Žarošice 2:1(2:1)
19.kolo 27.4.2024 14:15 Ždánice : Rohatec  0:1(0:1)
19.kolo 27.4.2024 15:00 Starý Poddvorov : Mutěnice/Dubňany 0:6(0:2)
19.kolo 28.4.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Ratíškovice B 3:1(1:1)
19.kolo 28.4.2024 14:30 Vacenovice : Zarazice/Vnorovy 0:1(0:1)
19.kolo 14.5.2024 17:00 Velká : Prušánky 1:2(1:1) 30. Trýska Adam

20.kolo

20.kolo 2.5.2024  17:30 Prušánky : Hroznová Lhota/Lipov 4:2(3:1)
20.kolo 4.5.2024  9:30 Mutěnice/Dubňany : Strážnice/Veselí 0:0(0:0)
20.kolo 5.5.2024  10:00 Rohatec : Velká 4:1(4:0) 66. Pinkava Matěj
20.kolo 5.5.2024  10:00 Ratíškovice B : Vacenovice 7:1(2:1)
20.kolo 5.5.2024  14:00 Násedlovice/Žarošice : Starý Poddvorov 0:5(0:1)
20.kolo 5.5.2024  14:45 Zarazice/Vnorovy : Ždánice 9:1(5:1)

21.kolo

21.kolo 11.5.2024  13:15 Mutěnice/Dubňany : Ratíškovice B 2:1(1:1)
21.kolo 11.5.2024  14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Rohatec 0:0(0:0)
21.kolo 11.5.2024  14:15 Ždánice : Vacenovice 3:2(2:0)
21.kolo 11.5.2024  15:00 Starý Poddvorov : Prušánky 1:1(1:1) 
21.kolo 12.5.2024  10:00 Velká : Zarazice/Vnorovy 2:4(0:2) 37. Hudeček Jan, 41. Hudeček Jan
21.kolo 12.5.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Násedlovice/Žarošice 4:0(1:0)

22.kolo

22.kolo 16.5.2024 18:00 Rohatec : Starý Poddvorov 5:2(2:1)
22.kolo 18.5.2024 10:00 Prušánky : Strážnice/Veselí  3:0(2:0)
22.kolo 19.5.2024 10:00 Ratíškovice B : Ždánice  5:0(1:0)
22.kolo 19.5.2024 14:00 Násedlovice/Žarošice : Mutěnice/Dubňany 1:11(1:4)
22.kolo 19.5.2024 15:15 Zarazice/Vnorovy : Hroznová Lhota/Lipov 11:0(7:0)
22.kolo 6.6.2024 17:30 Vacenovice : Velká 3:2(0:0) 59. Pinkava Matěj, 68. Hrbek Dominik

13.kolo

13.kolo 25.5.2024 14:15 Ždánice : Hroznová Lhota/Lipov  1:1(0:1)
13.kolo 26.5.2024 10:00 Velká : Ratíškovice B 4:1(3:1) 9. Hrbek Dominik, 12. Vaněk Lukáš, 29. Vaněk Lukáš, 44. Vaněk Lukáš
13.kolo 26.5.2024 15:15 Zarazice/Vnorovy : Strážnice/Veselí 6:2(4:0)
13.kolo 26.5.2024 15:30 Vacenovice : Starý Poddvorov 4:2(4:1)
13.kolo 29.5.2024 18:00 Rohatec : Mutěnice/Dubňany 3:3(2:2)
13.kolo 30.5.2024 18:00  Prušánky : Násedlovice/Žarošice 5:0(3:0)

12.kolo

12.kolo 1.6.2024  9:30 Mutěnice/Dubňany : Prušánky 5:1(1:1)
12.kolo 1.6.2024 10:00 Velká : Ždánice  4:0(2:0) 26. Kadubec David, 29. Hrbek Dominik, 40. Pinkava Matěj, 42. Pinkava Matěj
12.kolo 1.6.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Vacenovice 4:1(2:0)
12.kolo 2.6.2024 10:00  Ratíškovice B : Násedlovice/Žarošice 5:0(3:0)
12.kolo 2.6.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Rohatec 1:2(1:1)
12.kolo 2.6.2024 14:30 Starý Poddvorov : Zarazice/Vnorovy 4:4(3:4)

14.kolo

14.kolo 8.6.2024  10:00 Strážnice/Veselí : Vacenovice  7:0(3:0)
14.kolo 8.6.2024 13:00 Ratíškovice B : Prušánky 1:3(0:1)
14.kolo 8.6.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Velká 4:1(0:1) 12. Hrbek Dominik
14.kolo 8.6.2024 15:00 Starý Poddvorov : Ždánice 8:2(2:2)
14.kolo 9.6.2024 10:00 Mutěnice/Dubňany : Zarazice/Vnorovy 0:1(0:0)
14.kolo 9.6.2024 12:00 Násedlovice/Žarošice : Rohatec 1:6(1:1)

Soupiska:

Kadubec Michal
Kadubec David
Hrbek Dominik
Šácha Štěpán
Čajka David
Trýska Adam
Miškeřík Šimon
Vaněk Lukáš
Přívratský David
Pinkava Matěj
Hozák Matyáš
Hrbek Petr
Prášek Matyáš
Hudeček Jan

Trenér starších žáků: Mikeska Milan(tel. 777 194 780)
Vedoucí starších žáků: Čambál Vlastimil
Odkaz na tabulku a statistiky: starší žáci