Moravská Nová Ves
0

@ Stadion TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Detaily zápasu

První poločas jsme zahájili tak, jak se na domácí tým patří, tlakem na branku soupeře. Vypracovali jsme si také první šanci, když Mička tlakem na soupeřova hráče vybojoval míč, ale zakončující Morava minul branku. Hosté postupně hru vyrovnávali a rovněž si připravili několik šancí, které hrozili inkasovanou brankou, ale vždy nás podržel brankář Buzay. My jsme hrozili zejména ze standartních situací. Nejdříve své šance spálili Mička a Macko, ale nakonec se nám podařilo tlakem na branku soupeře donutit jej ke vstřelení vlastní branky. V závěru prvního poločasu jsme nejdříve spálili vyloženou šanci po standartní situaci, kdy se ani na třikrát nepodařilo propálit skrumáž před hostující brankou. Na druhé straně brankář Buzay zmařil samostatný unik hostujícího hráče. Tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro naše barvy.
Ve druhém poločase se hra odehrávala především uprostřed hřiště bez výraznějších šancí na obou stranách. Příležitosti jsme si opět vytvořili po standartních situacích. Nejdříve neproměnil velkou šanci po přímém kopu Petr Janda. Rozhodnutí utkání padlo po našem rohovém kopu, kdy se zblízka trefil Radim Černák, který dal výsledku zápasu konečnou podobu 2:0. Získali jsme tak druhé vítězství a se sedmi body se nám bude zcela jistě lépe dýchat.