Velká nad Veličkou A Tým
1

@ Stadion TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Detaily zápasu

Na první mistrovský zápas jsme cestovali na hřiště čtvrtého celku soutěže, do Kyjova. Od začátku zápasu se hrál běhavý fotbal, ale bez větších šancí na obou stranách. Výjimkou byl náběh hráče z Kyjova, který jsme nezachytili. Jemu se však podařilo přelobovat nejen našeho brankáře Buzaye, ale i branku. Ve 32. minutě soupeř zachytil naši rozehrávku ve středu hřiště, ze které poprvé překonal našeho brankáře Eliáš. Naše akce končili před soupeřovou šestnáctkou. Situace před brankou jsme řešili nepřesně. Na začátku druhého poločasu jsme měli příležitost ze standartní situace, ale i tu jsme zakončili nepřesně. Z protiútoku využil soupeř našich chyb a zvýšil své vedení na 2:0, když se trefil domácí Rotrekl. Náš tým se nevzdal, když v 58. minutě skóroval kapitán Maňák po pěkné akci po křídle a snížil tak na 2:1. Více šancí se nám již však nepodařilo vypracovat. Soupeř dobře bránil a hodně jim to ulehčovala naše nepřesnost a špatné zahrávání standartních situací. Po další chybě  v naší obraně nás domácí opět potrestali a upravili na konečných 3:1, když se trefil znovu Rotrekl. Výsledek je spravedlivý. V poli nás soupeř nepřehrával, ale rozhodla větší kvalita soupeře v zakončení. Na další zápas na domácím hřišti s B-týmem Ratíškovic se budeme snažit připravit co nejlépe.