Velká nad Veličkou A Tým
2

@ Stadion TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Detaily zápasu

Na nedělní venkovní utkaní jsme zajížděli do Lednice, kde jsme poslední utkání prohráli nešťastně 3:1.

Do utkání jsme nastoupili s cílem dobře bránit a vyrážet k rychlým brejkům. To se nám taky dařilo a hned první vážnější akci se nám podařilo protavit do gólu, kdy ze strany přes hlavu odcentroval Kohůt Petr, Hrbáč šel do souboje s dvěma obránci, balón se odrazil na šestnáctku a Horák ho z voleje napálil nechytatelně mimo dosah domácího gólmana. Je vidět, že se na stáži v Itálii něco naučil 🙂 Domácí ale přispěchali s rychlou odpovědí. Za pět minut se prkombinovali středem hřiště, poslali balón do křídla, přišel nádherný centr a domácí útočník neměl problém uklidit balón do sítě. Domácí se i nadále snažili kombinovat, ale naše obrana fungovala perfektně až na dvě výjimky. S první střelou do středu branky Tuko neměl problém a balón vyrazil do bezpečí. Při druhé musel ukázat, že občas i něco chytne 🙂 Domácí ovšem dělali při rozehrávce chyby a po jedné takové jsme předvedli krásnou akci po ose Horák, Mička, Kohůt. Posledně jmenovaný si krásně přebral balón do běhu a nezadržitelně skóroval na zadní tyč. Tak to byl starý dobrý kanonýr Kohůt 🙂 Do poločasu se už nic výjimečného nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 1:2.

Druhý poločas se domácí snažili hrát kombinační fotbal a při ztrátě balónu nás napadat už při rozehrávce. My už jsme nebyli tolik nebezpeční směrem dopředu, z čehož vyplíval tlak domácího mužstva. Naše obrana fungovala opět bezchybně až na jednu výjimku, kdy 100% šanci lapil Tuko, kdy vytáhl jistý gól jednomu domácímu hráči. Když už to vypadalo, že jsme ustáli ten největší nápor přišla celkem smolná ruka našeho obránce a přímý kop z boku šestnáctky. K balónu se postavil domácí kanonýr Fóbl a krásným centrem našel svého spoluhráče, který dokázal balón ještě hlavou prodloužit za záda Tuka. Po tomto gólu se ještě domácí snažili něco s výsledkem udělat ale my jsme je svoji hrou už k ničemu nepustili. Naopak jsme mohli dát ještě gól v 90. minutě, kdy si balón na šestnáctce mohl přebrat Petr janda. Míč mu ale uskočil a pálil těsně mimo asi 9800 cm 🙂 Tak zápas končí remízou. Další zápas hrajeme doma nezvykle v neděli s Velkými Pavlovicemi.