Velká nad Veličkou A Tým
3

@ Stadion TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Detaily zápasu

V neděli jsme se střetli v Zarazicích s místním týmem KEN a od začátku utkání jsme drželi míč a prakticky útočili na jednu bránu. První branka padla v 8.minutě po střele Dušana Macka, kterou domácí brankář nedokázal chytit, i když nebyla moc povedená. Poté se většinou hrálo na domácí polovině, nutno podotknout, že nás za stavu 1:0 dvakrát podržel výborný brankář Buzay. Uklidnění přinesla až 45.minuta, kdy další branku, snad po dvou letech, vsítil po pěkné kombinaci Petr Horák. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Domácí příliš odpor nekladli, a tak bylo jen naší chybou, že konečný stav byl jen 0:3. Třetí branku přidal Petr Štefánek. Teď nás čekají dva domácí zápasy v řadě a musíme toto vítězství potvrdit, pokud chceme zůstal nadohled první příčce