Mladší žáci

Jihomoravský kraj, Okresní Přebor sk. B (Hodonín)

Mladší žáci – TJ Kordárna Velká nad Veličkou – 2023/2024

Tabulka Okresního přeboru mladších žáků sk. A 

Pořadí Klub Z V R P Skóre B
1. Hroznová Lhota 0 0 0 0 0:0 0
2. Kyjov B 0 0 0 0 0:0 0
3. Velká/Blatnice 0 0 0 0 0:0 0
4.  Lipov 0 0 0 0 0:0 0
5. Ježov/Žadovice 0 0 0 0 0:0 0
6. Vnorovy 0 0 0 0 0:0 0
7.  Dambořice B 0 0 0 0 0:0 0
8. Ždánice 0 0 0 0 0:0 0
9. Mutěnice/Dubňany 0 0 0 0 0:0 0
10. Vacenovice 0 0 0 0 0:0 0
11. Hodonín C 0 0 0 0 0:0 0

Pořadí střelců 

Pořadí Jméno střelce Počet branek Tým
1.
2.
3.

Zápasy Podzim 2023

4.kolo

4.kolo 27. 8. 2023 13:30 Kyjov B : Hroznová Lhota 1:1(1:1)
4.kolo 27. 8. 2023 14:00 Těmice : Rohatec 0:8(0:1)
4.kolo 27. 8. 2023 14:30 Ježov/Žadovice : Vnorovy 8:0(4:0)
4.kolo 27. 8. 2023 17:00 Kostelec : Lipov 2:7(0:4)

5.kolo

5.kolo 2. 9. 2023 11:45 Dubňany/Mutěnice : Ježov/Žadovice 0:2(0:1) 
5.kolo 2. 9. 2023 11:45 Velká/Blatnice : Kostelec 12:1(7:0) 4x Hrbek Dominik,  2x Hozák Matyáš, 2x Foltýn Damián, 2x Kadubec David, Kadubec Michal, Čajka David
5.kolo 2. 9. 2023 13:00 Rohatec : Kyjov B 0:4(0:4)
5.kolo 2. 9. 2023 14:30 Vnorovy : Těmice 9:1(7:1)

6.kolo

6.kolo 9. 9. 2023 10:00 Kostelec : Hroznová Lhota 0:7(0:1) 
6.kolo 9. 9. 2023 13:00 Rohatec : Vnorovy 3:2(1:1)
6.kolo 10. 9. 2023 10:00 Těmice : Dubňany/Mutěnice 3:5(2:2)
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 Ježov/Žadovice : Lipov 4:1(2:0)

7.kolo

7.kolo 16. 9. 2023 10:00 Dubňany/Mutěnice : Rohatec 2:1(1:0)
7.kolo 16. 9. 2023 10:00 Lipov : Těmice 9:0(5:0)
7.kolo 16. 9. 2023 11:45 Velká/Blatnice: Ježov/Žadovice 6:1(3:1) 4. Foltýn Damián, 12. Kadubec Michal, 14. Hrbek Dominik, 32. Súkup Sebastian, 34. Foltýn Damián, 37. Radoch Tomáš
7.kolo 16. 9. 2023 11:45 Vnorovy : Kyjov B 2:8(1:2)

8.kolo

8.kolo 24. 9. 2023 13:30 Ježov/Žadovice : Hroznová Lhota 2:4(1:3)
8.kolo 24. 9. 2023 13:30 Kyjov B : Kostelec  11:1(4:1)
8.kolo 24. 9. 2023 14:00 Vnorovy : Dubňany/Mutěnice 3:2(3:0) 
8.kolo 28. 9. 2023 15:00 Rohatec : Lipov 1:2(0:2)
8.kolo 28. 9. 2023 16:00 Těmice : Velká/Blatnice 0:8(0:3) 10. Hrbek Dominik, 12. Hrbek Dominik, 26. Radoch Tomáš, 33. Hrbek Dominik, 35. Miškeřík Adam, 50. Kadubec David, 51. Miškeřík Adam, 54. Radoch Tomáš

9.kolo

9.kolo 29. 9. 2023 16:45 Hroznová Lhota : Těmice 7:1(4:0) 
9.kolo 30. 9. 2023 10:00 Lipov : Vnorovy 1:4(1:1)
9.kolo 1. 10. 2023 10:00 Dubňany/Mutěnice : Kyjov B 0:2(0:0) 
9.kolo 1. 10. 2023 13:30 Velká/Blatnice : Rohatec 3:1(2:0) 27. Kadubec David, 29. Janečka Jiří, 59. Hrbek Dominik

10.kolo

10.kolo 7. 10. 2023 10:00 Dubňany/Mutěnice : Lipov 1:3(0:2) 
10.kolo 7. 10. 2023 12:00 Rohatec : Hroznová Lhota 0:7(0:4)
10.kolo 8. 10. 2023 11:30 Vnorovy : Velká/Blatnice 4:4(1:2) 10. Hrbek Dominik, 25. Foltýn Damián, 35. Hrbek Dominik, 40. Foltýn Damián
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 Ježov/Žadovice : Kostelec 3:2(1:1)

11.kolo

11.kolo 13. 10. 2023 16:30 Hroznová Lhota : Vnorovy 14:1(6:0)
11.kolo 14. 10. 2023 10:00 Lipov : Kyjov B 1:1(0:0)
11.kolo 15. 10. 2023 13:00 Kostelec : Těmice 3:1(2:1)
11.kolo 18. 10. 2023 16:00 Velká/Blatnice : Dubňany/Mutěnice 6:2(4:0) 3. Radoch Tomáš, 11. Hrbek Dominik, 18. Janečka Jiří, 27. Hrbek Dominik, 40. Foltýn Damián, 55. Foltýn Damián

1.kolo

1.kolo 21. 10. 2023 10:00 Dubňany/Mutěnice : Hroznová Lhota 2:4(2:1)
1.kolo 21. 10. 2023 10:00 Lipov : Velká/Blatnice 3:2(2:1) 13. Radoch Tomáš, 45. Hrbek Dominik(pen.)
1.kolo 21. 10. 2023 12:00 Rohatec : Kostelec 1:2(0:1)
1.kolo 22. 10. 2023 10:00 Ježov/Žadovice : Kyjov B 2:3(1:2)

2.kolo

2.kolo 27. 10. 2023 16:00 Hroznová Lhota : Lipov 1:0(0:0)
2.kolo 28. 10. 2023 10:00 Ježov/Žadovice : Těmice 2:2(2:2)
2.kolo 28. 10. 2023 13:30 Kyjov B : Velká/Blatnice 1:2(1:0) 44. Hrbek Dominik, 50. Hrbek Dominik
2.kolo 29. 10. 2023 12:15 Kostelec : Vnorovy 1:5(1:2)

3.kolo

3.kolo 4. 11. 2023 10:00 Dubňany/Mutěnice : Kostelec 0:1(0:0)
3.kolo 4. 11. 2023 11:30 Rohatec : Ježov/Žadovice 2:2(1:1)
3.kolo 4. 11. 2023 11:45 Velká/Blatnice : Hroznová Lhota 0:3(0:2)
3.kolo 12. 11. 2023 11:00 Těmice : Kyjov B 0:9(0:5)

Zápasy Jaro 2024 

11.kolo

1.kolo

 

2.kolo

 

3.kolo

 
 

4.kolo

 

5.kolo

6.kolo

 

7.kolo

 
 

8.kolo

 
 

9.kolo

 
 
 
 

10.kolo

 
 

Soupiska mladší:

Kadubec Michal
Marek Daniel
Laga Jindřich
Hozák Matyáš
Cícha Matyáš
Štefaník Filip
Janečka Jiří
Súkup Sebastian
Kadubec David
Hrbek Dominik
Miškeřík Adam
Sup Rostislav
Kocian Maxim
Radoch Tomáš
Foltýn Damián
Hruška Lukáš
Čajka David
Bachan Vojtěch
Dvořák Matyáš

Trenér mladších žáků: Kostelanský Miroslav (mob.604 651 928), Štefaník Filip
Vedoucí mladších žáků: Kadubec Robert
Odkaz na tabulku a statistiky:mladší žáci