Starší žáci

Jihomoravský kraj, Okresní Přebor (Hodonín)

Starší žáci – TJ Kordárna Velká nad Veličkou – 2023/2024

Tabulka po 18.kole

Pořadí Klub Z V R P Skóre B
1. Mutěnice/Dubňany 17 14 3 0 60:8 45
2. Zarazice/Vnorovy 18 12 4 2 78:29 40
3. Strážnice/Veselí 18 12 3 3 66:16 39
4. Rohatec 18 10 6 2 59:26 36
5. Prušánky 18 9 5 4 54:30 32
6. Ratíškovice B 18 9 2 7 62:51 29
7. Ždánice 18 9 1 8 73:57 28
8. Hroznová Lhota/Lipov 17 6 2 9 34:36 20
9. Velká 17 4 0 13 43:52 12
10. Vacenovice 18 2 2 14 27:67 8
11. Starý Poddvorov 17 2 2 13 11:121 8
12. Násedlovice/Žarošice 18 2 0 16 21:95 4

Pořadí střelců po 18.kole

Pořadí Jméno střelce Počet branek Tým
1. Klimek Lukáš 33 Ždánice 
2. Csévar Pavel 21 Rohatec
3. Tomeček Denis 20 Zarazice/Vnorovy

Zápasy Podzim 2023
4.kolo

4.kolo 26. 8. 2023 9:30 Mutěnice/Dubňany : Vacenovice 9:0(3:0) 
4.kolo 26. 8. 2023 15:00 Starý Poddvorov : Velká 0:9(0:5) 8. Hudeček Jan, 12. Vaněk Lukáš, 22. Vaněk Lukáš, 23. Prášek Matyáš, 34. Prášek Matyáš, 48. Hrbek Dominik, 52. Kadubec David, 55. Pinkava Matěj, 69. Kadubec Michal
4.kolo 27. 8. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Ždánice 3:3(1:1)
4.kolo 27. 8. 2023 10:00 Ratíškovice B : Hroznová Lhota/Lipov 3:0(1:0)
4.kolo    5. 9. 2023 17:30 Prušánky : Rohatec 0:0(0:0)
4.kolo 27. 9. 2023 17:00 Násedlovice/Žarošice : Zarazice/Vnorovy 0:7(0:4)

5.kolo

5.kolo 2. 9. 2023 12:00 Hroznová Lhota/Lipov : Starý Poddvorov 10:0(4:0)
5.kolo 2. 9. 2023 13:00 Ždánice : Mutěnice/Dubňany 0:6(0:2)
5.kolo 2. 9. 2023 15:00 Rohatec : Ratíškovice B 5:0(2:0)
5.kolo 3. 9. 2023 14:15 Zarazice/Vnorovy : Prušánky 2:2(0:0) 
5.kolo 3. 9. 2023 14:30 Vacenovice : Násedlovice/Žarošice 0:1(0:0)
5.kolo 8. 9. 2023 16:30 Velká : Strážnice/Veselí 0:8(0:5) 

6.kolo

6.kolo 9. 9. 2023 9:30 Mutěnice/Dubňany : Velká 5:0(2:0) 
6.kolo 9. 9. 2023 10:00 Prušánky : Vacenovice 8:2(6:1)
6.kolo 9. 9. 2023 10:00 Ratíškovice B : Starý Poddvorov 16:0(4:0)
6.kolo 9. 9. 2023 15:00 Rohatec : Zarazice/Vnorovy 4:4(1:3) 
6.kolo 10. 9. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Hroznová Lhota/Lipov 4:0(3:0)
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 Násedlovice/Žarošice : Ždánice 2:5(1:1)

7.kolo

7.kolo 16. 9. 2023 10:00 Velká : Násedlovice/Žarošice 12:0(8:0) 5.Šácha Štěpán, 15. Hrbek Dominik, 17. Šácha Štěpán, 19. Hrbek Petr, 23. Hrbek Petr, 26. Šácha Štěpán, 30. Šácha Štěpán, 32. Šácha Štěpán, 42. Šácha Štěpán, 52. Šácha Štěpán, 66. Vaněk Lukáš, 68. Hrbek Petr
7.kolo 16. 9. 2023 12:00 Hroznová Lhota/Lipov : Mutěnice/Dubňany 1:2(0:0)
7.kolo 16. 9. 2023 13:00 Ždánice : Prušánky 2:3(1:0)
7.kolo 16. 9. 2023 15:00 Starý Poddvorov : Strážnice/Veselí 0:8(0:4)
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 Zarazice/Vnorovy : Ratíškovice B 2:5(2:1)
7.kolo 17. 9. 2023 14:00 Vacenovice : Rohatec 2:2(1:1)

8.kolo

8.kolo 23. 9. 2023 9:30 Mutěnice/Dubňany: Starý Poddvorov 8:0(4:0)
8.kolo 23. 9. 2023 15:00 Rohatec : Ždánice 6:2(1:1)
8.kolo 24. 9. 2023 10:00 Ratíškovice B : Strážnice/Veselí 1:0(1:0)
8.kolo 24. 9. 2023 13:30 Násedlovice/Žarošice : Hroznová Lhota/Lipov 1:3(1:2) 
8.kolo 24. 9. 2023 13:45 Zarazice/Vnorovy : Vacenovice 6:1(1:1)
8.kolo 27. 9. 2023 17:30 Prušánky : Velká 4:1(2:1) 5. Hrbek Dominik

9.kolo

9.kolo 30. 9. 2023 12:00 Hroznová Lhota/Lipov : Prušánky 0:2(0:1)
9.kolo 30. 9. 2023 13:00 Ždánice : Zarazice/Vnorovy 2:6(1:5)
9.kolo 30. 9. 2023 14:00 Vacenovice : Ratíškovice B 2:3(1:3)
9.kolo 30. 9. 2023 15:00 Starý Poddvorov : Násedlovice/Žarošice 0:8(0:2) 
9.kolo 1. 10. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Mutěnice/Dubňany 1:2(0:1)
9.kolo 2. 10. 2023 17:00 Velká : Rohatec 3:5(0:1)  43. Hrbek Petr, 60. Hrbek Dominik, 69. Janečka Jiří

10.kolo

10.kolo 7. 10. 2023 9:00 Prušánky : Starý Poddvorov 6:0(2:0) 
10.kolo 7. 10. 2023 9:00 Ratíškovice B : Mutěnice/Dubňany 1:2(0:1) 
10.kolo 7. 10. 2023 14:00 Rohatec : Hroznová Lhota/Lipov 5:1(4:0)
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 Násedlovice/Ždánice : Strážnice/Veselí 1:10(0:7) 
10.kolo 8. 10. 2023 13:30 Vacenovice : Ždánice 1:5(0:2) 
10.kolo 12. 10. 2023 16:30 Zarazice/Vnorovy : Velká 4:1(1:1)  24. Hrbek Dominik

11.kolo

11.kolo 14. 10. 2023 9:30 Mutěnice/Dubňany : Násedlovice/Žarošice 4:0(2:0)
11.kolo 14. 10. 2023 10:00 Velká : Vacenovice 2:0(1:0)  3. Janečka Jiří, 37. Janečka Jiří
11.kolo 14. 10. 2023 12:00 Starý Poddvorov : Rohatec 0:10(0:2)
11.kolo 14. 10. 2023 13:00 Hroznová Lhota/Lipov : Zarazice/Vnorovy 0:4(0:3)
11.kolo 14. 10. 2023 15:00 Ždánice : Ratíškovice B 7:3(5:2)
11.kolo 15. 10. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Prušánky 2:0(0:0)

1.kolo

1.kolo 21. 10. 2023 10:00 Prušánky : Mutěnice/Dubňany 1:1(1:0)
1.kolo 21. 10. 2023 13:00 Ždánice : Velká 4:1(1:0) 41. Hrbek Dominik
1.kolo 21. 10. 2023 14:00 Rohatec : Strážnice/Veselí 3:3(2:1)
1.kolo 22. 10. 2023 12:30 Násedlovice/Žarošice : Ratíškovice B 5:7(1:3) 
1.kolo 22. 10. 2023 12:45 Zarazice/Vnorovy : Starý Poddvorov 7:0(2:0)
1.kolo 22. 10. 2023 13:00 Vacenovice : Hroznová Lhota/Lipov 1:5(1:3)

2.kolo

2.kolo 11. 10. 2023 16:30 Násedlovice/Žarošice : Prušánky 0:5(0:5)
2.kolo 28. 10. 2023 11:30 Starý Poddvorov : Vacenovice 0:8(0:3) 
2.kolo 28. 10. 2023 12:00 Hroznová Lhota/Lipov : Ždánice 4:2(2:1)
2.kolo 29. 10. 2023 9:00 Strážnice/Veselí : Zarazice/Vnorovy 5:0(2:0)
2.kolo 29. 10. 2023 10:00 Ratíškovice B : Velká 3:1(3:0)  39. Hrbek Petr
2.kolo 30. 10. 2023 17:00 Mutěnice/Dubňany : Rohatec 3:1(1:0)

3.kolo

3.kolo 4. 11. 2023 10:00 Prušánky : Ratíškovice B 7:0(1:0)
3.kolo 4. 11. 2023 10:00 Velká : Hroznová Lhota/Lipov 0:3(0:1)
3.kolo 4. 11. 2023 11:30 Ždánice : Starý Poddvorov 19:0(9:0)
3.kolo 4. 11. 2023 12:00 Zarazice/Vnorovy : Mutěnice/Dubňany 1:1(1:1) 
3.kolo 4. 11. 2023 13:30 Rohatec : Násedlovice/Žarošice 2:0(0:0) 
3.kolo 5. 11. 2023 12:00 Vacenovice : Strážnice/Veselí 1:6(1:3)

Zápasy Jaro 2024
15.kolo

15.kolo 30.3.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Ratíškovice B 2:2(0:1)
15.kolo 30.3.2024 14:15 Ždánice : Strážnice/Veselí 2:1(1:0) 
15.kolo 31.3.2024 13:15 Zarazice/Vnorovy : Násedlovice/Žarošice 8:0(3:0)
15.kolo  4.4.2024 17:00 Rohatec : Prušánky  4:2(3:1)
15.kolo  8.5.2024 10:00 Vacenovice : Mutěnice/Dubňany 0:3(0:3)
15.kolo 23.5.2024 18:00 Velká : Starý Poddvorov 

16.kolo

16.kolo 6.4.2024  9:00 Ratíškovice B : Rohatec 4:2(1:1)
16.kolo 6.4.2024  10:00 Prušánky : Zarazice/Vnorovy 1:4(1:2)
16.kolo 6.4.2024 15:00 Starý Poddvorov : Hroznová Lhota/Lipov 2:1(2:0)
16.kolo 7.4.2024  9:30 Mutěnice/Dubňany : Ždánice 4:0(1:0)
16.kolo 7.4.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Velká 3:1(1:1) 8. Hudeček Jan
16.kolo 7.4.2024 14:00 Násedlovice/Žarošice : Vacenovice 0:4(0:1)

17.kolo

17.kolo 13.4.2024 10:00 Velká  : Mutěnice/Dubňany 1:2(1:1) 20. Pinkava Matěj
17.kolo 13.4.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Strážnice/Veselí  0:3(0:2)
17.kolo 13.4.2024 14:15 Ždánice : Násedlovice/Žarošice 10:1(3:1) 
17.kolo 14.4.2024 10:00 Starý Poddvorov : Ratíškovice B 2:2(0:0)
17.kolo 14.4.2024 14:30 Vacenovice : Prušánky 2:2(1:2) 
17.kolo 23.4.2024 17:00 Zarazice/Vnorovy : Rohatec 1:1(1:0) 

18.kolo

18.kolo 20.4.2024  9:00 Ratíškovice B : Zarazice/Vnorovy 3:8(1:3)
18.kolo 20.4.2024  9:30 Prušánky : Ždánice 4:6(1:5) 
18.kolo 20.4.2024 15:00 Rohatec : Vacenovice 4:0(2:0)
18.kolo 21.4.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Starý Poddvorov 2:1(0:1)
18.kolo 21.4.2024 14:00 Násedlovice/Žarošice : Velká 1:7(0:4) 4. Trýska Adam, 11. Vaněk Lukáš, 16. Pinkava Matěj, 24. Vaněk Lukáš, 49. Vaněk Lukáš, 58. Vaněk Lukáš, 62. Hrbek Dominik
18.kolo 23.5.2024 17:00 Mutěnice/Dubňany : Hroznová Lhota/Lipov

19.kolo

19.kolo 27.4.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Násedlovice/Žarošice 2:1(2:1)
19.kolo 27.4.2024 14:15 Ždánice : Rohatec  0:1(0:1)
19.kolo 27.4.2024 15:00 Starý Poddvorov : Mutěnice/Dubňany 0:6(0:2)
19.kolo 28.4.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Ratíškovice B 3:1(1:1)
19.kolo 28.4.2024 14:30 Vacenovice : Zarazice/Vnorovy 0:1(0:1)
19.kolo 14.5.2024 17:00 Velká : Prušánky

20.kolo

20.kolo 2.5.2024  17:30 Prušánky : Hroznová Lhota/Lipov 4:2(3:1)
20.kolo 4.5.2024  9:30 Mutěnice/Dubňany : Strážnice/Veselí 0:0(0:0)
20.kolo 5.5.2024  10:00 Rohatec : Velká 4:1(4:0) 66. Pinkava Matěj
20.kolo 5.5.2024  10:00 Ratíškovice B : Vacenovice 7:1(2:1)
20.kolo 5.5.2024  14:00 Násedlovice/Žarošice : Starý Poddvorov 0:5(0:1)
20.kolo 5.5.2024  14:45 Zarazice/Vnorovy : Ždánice 9:1(5:1)

21.kolo

21.kolo 11.5.2024  13:15 Mutěnice/Dubňany : Ratíškovice B 2:1(1:1)
21.kolo 11.5.2024  14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Rohatec 0:0(0:0)
21.kolo 11.5.2024  14:15 Ždánice : Vacenovice 3:2(2:0)
21.kolo 11.5.2024  15:00 Starý Poddvorov : Prušánky 1:1(1:1) 
21.kolo 12.5.2024  10:00 Velká : Zarazice/Vnorovy 2:4(0:2) 37. Hudeček Jan, 41. Hudeček Jan
21.kolo 12.5.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Násedlovice/Žarošice 4:0(1:0)

22.kolo

22.kolo 16.5.2024 18:00 Rohatec : Starý Poddvorov 5:2(2:1)
22.kolo 18.5.2024 10:00 Prušánky : Strážnice/Veselí 
22.kolo 19.5.2024 10:00 Ratíškovice B : Ždánice 
22.kolo 19.5.2024 14:00 Násedlovice/Žarošice : Mutěnice/Dubňany
22.kolo 19.5.2024 15:15 Zarazice/Vnorovy : Hroznová Lhota/Lipov
22.kolo 6.6.2024 17:30 Vacenovice : Velká

13.kolo

13.kolo 25.5.2024 10:00 Velká : Ratíškovice B
13.kolo 25.5.2024 14:15 Ždánice : Hroznová Lhota/Lipov 
13.kolo 25.5.2024 16:00 Rohatec : Mutěnice/Dubňany
13.kolo 26.5.2024 10:00  Prušánky : Násedlovice/Žarošice
13.kolo 26.5.2024 15:15 Zarazice/Vnorovy : Strážnice/Veselí
13.kolo 26.5.2024 15:30 Vacenovice : Starý Poddvorov

12.kolo

12.kolo 1.6.2024  9:30 Mutěnice/Dubňany : Prušánky
12.kolo 1.6.2024 10:00 Velká : Ždánice 
12.kolo 1.6.2024 14:00 Hroznová Lhota/Lipov : Vacenovice
12.kolo 1.6.2024 15:00  Starý Poddvorov : Zarazice/Vnorovy
12.kolo 2.6.2024 10:00 Ratíškovice B : Násedlovice/Žarošice
12.kolo 2.6.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Rohatec

14.kolo

14.kolo 8.6.2024  9:30 Mutěnice/Dubňany : Zarazice/Vnorovy
14.kolo 8.6.2024 10:00 Strážnice/Veselí : Vacenovice 
14.kolo 8.6.2024 13:00 Ratíškovice B : Prušánky
14.kolo 8.6.2024 14:00  Hroznová Lhota/Lipov : Velká
14.kolo 8.6.2024 15:00 Násedlovice/Žarošice : Rohatec
14.kolo 8.6.2024 15:00 Starý Poddvorov : Ždánice

Soupiska:

Kadubec Michal
Kadubec David
Hrbek Dominik
Šácha Štěpán
Čajka David
Trýska Adam
Miškeřík Šimon
Vaněk Lukáš
Přívratský David
Pinkava Matěj
Hozák Matyáš
Hrbek Petr
Prášek Matyáš
Hudeček Jan

Trenér starších žáků: Mikeska Milan(tel. 777 194 780)
Vedoucí starších žáků: Čambál Vlastimil
Odkaz na tabulku a statistiky: starší žáci