Dorost

Jihomoravský kraj, I.třída dorostu – skupina C

Dorost – TJ Kordárna Velká nad Veličkou – 2023/2024

Konečná tabulka

Pořadí Klub Z V R P Skóre B
1. Dambořice 24 23 0 1 151:17 69
2. Mutěnice/Dubňany 24 20 1 3 157:21 61
3. Hustopeče 24 19 1 4 101:34 58
4. Podluží 24 16 3 5 72:30 51
5. Hroznová Lhota/Lipov 24 13 5 6 67:57 44
6. Krumvíř 24 11 2 11 73:70 35
7. Žarošice 24 9 3 12 50:76 30
8. Velké Pavlovice 24 9 2 13 64:90 29
9. Újezd/Křenovice 24 8 3 13 46:76 27
10. Velká 24 7 3 14 52:81 24
11. Starý Poddvorov 24 3 3 18 36:147 12
12. Kobylí/Bořetice 24 2 2 20 39:103 8
13. Rohatec 24 1 2 21 26:132 5

Konečná tabulka střelců:

Pořadí Jméno střelce Počet branek Tým
1. Buchta Marek 51 Mutěnice/Dubňany
2. Svoboda David 39 Dambořice
3. Domanský Matěj 37 Hroznová Lhota/Lipov

Zápasy Podzim 2023
2.kolo

2.kolo 12. 8. 2023 14:30 Krumvíř : Dambořice 1:2(0:1) 
2.kolo 12. 8. 2023 17:30 Velká : Podluží 1:4(1:1) 20. Zvonič Libor
2.kolo 13. 8. 2023 10:15 Žarošice : Mutěnice/Dubňany 0:10(0:3)
2.kolo 13. 8. 2023 14:30 Kobylí/Bořetice : Hustopeče 1:4(1:2)
2.kolo 13. 8. 2023 14:30 Starý Poddvorov : Velké Pavlovice 5:2(1:0) 
2.kolo 13. 8. 2023 14:45 Rohatec : Hroznová Lhota/Lipov 1:5(0:3)

3.kolo

3.kolo 19. 8. 2023 10:30 Újezd/Křenovice : Starý Poddvorov 8:3(5:1) 
3.kolo 19. 8. 2023 13:00 Hustopeče : Rohatec 5:0(1:0)
3.kolo 19. 8. 2023 14:45 Podluží : Krumvíř 5:1(4:0)
3.kolo 19. 8. 2023 16:00 Dambořice : Kobylí/Bořetice 20:0(8:0)
3.kolo 19. 8. 2023 17:00 Velké Pavlovice : Velká  2:2(1:2) 4. Machálek Jakub, 22. Řiháček Martin
3.kolo 20. 8. 2023 14:15 Hroznová Lhota/Lipov : Žarošice 2:0(1:0)

4.kolo

4.kolo 26. 8. 2023 10:00 Rohatec : Dambořice 1:8(1:5)
4.kolo 26. 8. 2023 13:00 Krumvíř : Kobylí/Bořetice 3:0(1:0) 
4.kolo 26. 8. 2023 14:45 Podluží : Velké Pavlovice 3:1(1:0)
4.kolo 26. 8. 2023 17:00 Velká : Újezd/Křenovice 4:2(2:2) 5. Řiháček Martin, 31. Melichar Zdeněk, 49. Melichar Zdeněk, 70. Řiháček Martin 
4.kolo 27. 8. 2023 13:00 Žarošice : Hustopeče
0:4(0:3)
4.kolo 27. 8. 2023 14:00 Starý Poddvorov : Mutěnice/Dubňany 0:10(0:6)

5.kolo

5.kolo 2. 9. 2023 14:00 Mutěnice/Dubňany : Velká 9:0(3:0)
5.kolo 3. 9. 2023 13:00 Újezd/Křenovice : Podluží 0:3(0:1)
5.kolo 3. 9. 2023 14:00 Kobylí/Bořetice : Rohatec 1:3(0:1)
5.kolo 3. 9. 2023 14:00 Velké Pavlovice : Krumvíř 3:7(1:4) 
5.kolo 3. 9. 2023 14:15 Hroznová Lhota/Lipov : Starý Poddvorov 6:1(1:1)
5.kolo 3. 9. 2023 14:15 Dambořice : Žarošice 3:0(2:0) 

6.kolo

6.kolo 9. 9. 2023 14:00 Krumvíř : Rohatec 6:1(2:1) 
6.kolo 9. 9. 2023 14:15 Podluží : Mutěnice/Dubňany 0:2(0:1)
6.kolo 9. 9. 2023 16:30 Velká : Hroznová Lhota/Lipov 0:3(0:2)
6.kolo 10. 9. 2023 13:30 Starý Poddvorov : Hustopeče 0:6(0:1)
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 Žarošice : Kobylí/Bořetice 7:1(2:1)
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 Velké Pavlovice : Újezd/Křenovice 2:4(1:2)

7.kolo

7.kolo 16. 9. 2023 10:30 Újezd/Křenovice : Krumvíř 0:10(0:3) 
7.kolo 16. 9. 2023 13:00 Hustopeče : Velká 3:2(1:0) 67. Zvonič Libor, 70. vlastní
7.kolo 17. 9. 2023 13:30 Mutěnice/Dubňany : Velké Pavlovice 8:0(4:0)
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 Hroznová Lhota/Lipov : Podluží 2:2(0:1)
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 Rohatec : Žarošice 2:3(2:1)
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 Dambořice : Starý Poddvorov 11:0(5:0)

8.kolo

8.kolo 23. 9. 2023 10:30 Újezd/Křenovice : Mutěnice/Dubňany 1:4(1:2)
8.kolo 23. 9. 2023 13:30 Krumvíř : Žarošice 1:1(1:0)
8.kolo 23. 9. 2023 13:45 Hustopeče : Podluží 3:2(1:1)
8.kolo 23. 9. 2023 16:00 Velká : Dambořice 1:3(1:2)  17. Zvonič Libor
8.kolo 24. 9. 2023 13:00 Starý Poddvorov : Kobylí/Bořetice 4:2(1:2)
8.kolo 24. 9. 2023 13:30 Velké Pavlovice : Hroznová Lhota/Lipov 3:4(2:3)

9.kolo

9.kolo 30. 9. 2023 13:00 Hustopeče : Velké Pavlovice 14:0(5:0)
9.kolo 1. 10. 2023 13:00 Mutěnice/Dubňany : Krumvíř 6:1(2:1)
9.kolo 1. 10. 2023 13:00 Dambořice : Podluží 2:0(1:0)
9.kolo 1. 10. 2023 13:15 Hroznová Lhota/Lipov : Újezd/Křenovice 3:2(1:0) 
9.kolo 1. 10. 2023 13:15 Rohatec : Starý Poddvorov 2:5(1:3)
9.kolo 1. 10. 2023 13:30 Kobylí/Bořetice : Velká 1:2(0:1) 24. Melichar Zdeněk, 76. Melichar Zdeněk

10.kolo

10.kolo 7. 10. 2023 10:30 Újezd/Křenovice : Hustopeče 2:1(1:0)
10.kolo 7. 10. 2023 13:15 Podluží : Kobylí/Bořetice 3:1(1:1)
10.kolo 7. 10. 2023 15:30 Velká : Rohatec 4:0(0:0)  51. Zvonič Libor, 57. Zvonič Libor, 76. Řiháček Martin, 88. Melichar Zdeněk
10.kolo 8. 10. 2023 12:30 Starý Poddvorov : Žarošice 1:5(0:3) 
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 Mutěnice/Dubňany : Hroznová Lhota/Lipov 9:1(5:0)
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 Velké Pavlovice : Dambořice 0:4(0:1) 

11.kolo

11.kolo 14. 10. 2023 13:00 Hustopeče : Mutěnice/Dubňany 2:1(0:0)
11.kolo 15. 10. 2023 10:15 Dambořice : Újezd/Křenovice 4:0(2:0)
11.kolo 15. 10. 2023 11:00 Žarošice : Velká 4:4(2:4) 11. Bajko Dominik, 25. Melichar Zdeněk, 29. Melichar Zdeněk, 45. Zvonič Libor (pen.)
11.kolo 15. 10. 2023 12:30 Kobylí/Bořetice : Velké Pavlovice 2:2(0:1)
11.kolo 15. 10. 2023 12:45 Hroznová Lhota/Lipov : Krumvíř 2:4(1:1)
11.kolo 15. 10. 2023 12:45 Rohatec : Podluží 0:4(0:3)

12.kolo

12.kolo 21. 10. 2023 10:30 Újezd/Křenovice : Kobylí/Bořetice 3:2(0:2)
12.kolo 21. 10. 2023 12:30 Krumvíř : Starý Poddvorov 6:1(5:1)
12.kolo 21. 10. 2023 15:00 Podluží : Žarošice 6:0(4:0)
12.kolo 22. 10. 2023 12:30 Mutěnice/Dubňany : Dambořice 1:2(0:0)
12.kolo 22. 10. 2023 12:45 Hroznová Lhota/Lipov : Hustopeče 1:1(1:0)
12.kolo 22. 10. 2023 13:00 Velké Pavlovice : Rohatec 9:1(3:0) 

13.kolo

13.kolo 28. 10. 2023 13:00 Hustopeče : Krumvíř 2:1(2:1)
13.kolo 28. 11. 2023 14:00 Starý Poddvorov : Velká 4:4(2:3) 3. Melichar Zdeněk, 5. Machálek Jakub, 24. Procházka Vít, 90. vlastní
13.kolo 29. 10. 2023 11:30 Dambořice : Hroznová Lhota/Lipov 4:0(2:0)
13.kolo 29. 10. 2023 11:45 Rohatec : Újezd/Křenovice 2:2(0:1) 
13.kolo 29. 10. 2023 13:00 Žarošice : Velké Pavlovice 1:3(0:1)
13.kolo 29. 10. 2023 14:00 Kobylí/Bořetice : Mutěnice/Dubňany 1:6(1:3)

1.kolo

1.kolo 4. 11. 2023 10:30 Újezd/Křenovice : Žarošice 0:1(0:1) 
1.kolo 4. 11. 2023 11:30 Mutěnice/Dubňany : Rohatec 16:2(7:0)
1.kolo 4. 11. 2023 13:00 Hustopeče : Dambořice 6:0(5:0)
1.kolo 4. 11. 2023 14:00 Podluží : Starý Poddvorov 9:0(5:0)
1.kolo 5. 11. 2023 11:45 Hroznová Lhota/Lipov : Kobylí/Bořetice 5:0(4:0)
1.kolo 5. 11. 2023 14:00 Velká : Krumvíř 2:1(2:0)  23. Zvonič Libor, 28. Zvonič Libor

Zápasy Jaro 2024
15.kolo

15.kolo 16.3.2024 12:00 Dambořice : Krumvíř  9:0(8:0) 
15.kolo 16.3.2024 12:45 Podluží : Velká  1:0(0:0)
15.kolo 16.3.2024 13:00  Hustopeče : Kobylí/Bořetice 3:1(3:0)
15.kolo 17.3.2024 12:45 Hroznová Lhota/Lipov : Rohatec 7:1(4:1)
15.kolo 17.3.2024 14:00 Velké Pavlovice : Starý Poddvorov 7:2(3:1)
15.kolo 8.5.2024 15:30 Mutěnice/Dubňany : Žarošice 7:1(3:1)

16.kolo

16.kolo 23.3.2024 15:00 Velká : Velké Pavlovice 0:3(0:1)
16.kolo 24.3.2024 10:15 Žarošice : Hroznová Lhota/Lipov 1:1(0:0)
16.kolo 24.3.2024 12:00 Rohatec : Hustopeče 0:2(0:1)
16.kolo 24.3.2024 12:00 Starý Poddvorov : Újezd/Křenovice 1:3(0:3) 
16.kolo 24.3.2024 12:30 Krumvíř : Podluží 3:6(3:3)
16.kolo 24.3.2024 12:45 Kobylí/Bořetice : Dambořice 1:7(0:2)

17.kolo

17.kolo 30.3.2024 11:00 Újezd/Křenovice : Velká 4:2(2:1) 5. Černek Adam, 89. Melichar Zdeněk
17.kolo 30.3.2024 13:00 Hustopeče : Žarošice 5:2(2:1)
17.kolo 30.3.2024 13:00 Mutěnice/Dubňany : Starý Poddvorov 16:1(7:0)
17.kolo 30.3.2024 13:15 Dambořice : Rohatec 11:0(7:0)
17.kolo 31.3.2024 10:00 Kobylí/Bořetice : Krumvíř 1:3(0:1)
17.kolo 31.3.2024 14:00 Velké Pavlovice : Podluží  1:3(1:0)

18.kolo

18.kolo 6.4.2024 14:15 Podluží : Újezd/Křenovice 1:1(1:1)
18.kolo 6.4.2024 16:30 Velká : Mutěnice/Dubňany 2:7(1:3) 5. Melichar Zdeněk, 89. Zvonič Libor
18.kolo 7.4.2024 13:30 Rohatec : Kobylí/Bořetice 2:3(0:3)
18.kolo 7.4.2024 13:30 Starý Poddvorov : Hroznová Lhota/Lipov 3:5(2:2)
18.kolo 7.4.2024 14:00 Krumvíř : Velké Pavlovice 0:1(0:0)
18.kolo 12.4.2024 17:30 Žarošice : Dambořice 2:10(2:5)

19.kolo

19.kolo 13.4.2024 13:00 Hustopeče : Starý Poddvorov 13:0(5:0)
19.kolo 13.4.2024 13:00 Újezd/Křenovice : Velké Pavlovice 1:3(1:3) 
19.kolo 13.4.2024 16:30 Mutěnice/Dubňany : Podluží 6:0(3:0)
19.kolo 14.4.2024 10:00 Kobylí/Bořetice : Žarošice 2:3(1:1)
19.kolo 14.4.2024 13:30 Rohatec : Krumvíř 0:5(0:1) 
19.kolo 14.4.2024 14:15 Hroznová Lhota/Lipov : Velká 5:2(1:0) 81. Zvonič Libor, 82. Klimas David

20.kolo

20.kolo 20.4.2024 14:15 Podluží : Hroznová Lhota/Lipov 1:1(1:0)
20.kolo 20.4.2024 16:30 Velká : Hustopeče 1:5(0:2)  89. (pen.) Zvonič Libor
20.kolo 21.4.2024 13:00 Žarošice : Rohatec 7:1(1:1)
20.kolo 21.4.2024 13:30 Starý Poddvorov : Dambořice  0:7(0:1)
20.kolo 21.4.2024 14:00 Krumvíř : Újezd/Křenovice 0:5(0:3)
20.kolo 21.4.2024 14:00 Velké Pavlovice : Mutěnice/Dubňany 1:6(0:3)

21.kolo

21.kolo 26.4.2024 18:00 Mutěnice/Dubňany : Újezd/Křenovice 10:0(1:0)
21.kolo 27.4.2024 14:15 Podluží : Hustopeče 1:0(1:0)
21.kolo 28.4.2024 10:15 Žarošice : Krumvíř 2:4(1:2)
21.kolo 28.4.2024 14:00 Kobylí/Bořetice : Starý Poddvorov 9:0(3:0)
21.kolo 28.4.2024 14:00 Dambořice : Velká 7:0(4:0)
21.kolo 28.4.2024 14:15 Hroznová Lhota/Lipov : Velké Pavlovice 3:1(1:0)

22.kolo

22.kolo 4.5.2024 13:30 Újezd/Křenovice : Hroznová Lhota/Lipov 0:1(0:0)
22.kolo 5.5.2024 14:00 Starý Poddvorov : Rohatec 2:2(1:0)
22.kolo 4.5.2024 14:45 Podluží : Dambořice 1:4(1:2)
22.kolo 4.5.2024 17:00 Velká : Kobylí/Bořetice 7:2(3:2) 3. Zvonič Libor, 20. Melichar Zdeněk, 22. Melichar Zdeněk, 50. Klimas David, 61. Melichar Zdeněk, 75. Miškeřík Martin, 76. Melichar Zdeněk
22.kolo 5.5.2024 14:00 Velké Pavlovice : Hustopeče 4:5(2:2)
22.kolo 5.5.2024 14:30 Krumvíř : Mutěnice/Dubňany 0:11(0:7)

23.kolo

23.kolo 10.5.2024 17:30 Žarošice : Starý Poddvorov 5:1(1:1)
23.kolo 12.5.2024 10:00 Kobylí/Bořetice : Podluží 1:4(0:2)
23.kolo 12.5.2024 14:00 Dambořice : Velké Pavlovice 8:1(4:0)
23.kolo 12.5.2024 14:15 Hustopeče : Újezd/Křenovice 5:0(2:0)
23.kolo 12.5.2024 14:15 Hroznová Lhota/Lipov : Mutěnice/Dubňany 2:2(1:1)
23.kolo 12.5.2024 16:00 Rohatec : Velká 2:3(2:2) 8. Procházka Vít, 43. Holubík Petr, 57. Procházka Vít

24.kolo

24.kolo 17.5.2024 18:00 Újezd/Křenovice : Dambořice 1:10(1:6)
24.kolo 18.5.2024 14:00 Podluží : Rohatec 10:0(6:0)
24.kolo 18.5.2024 17:30 Velká : Žarošice 1:2(0:2) 75. Zvonič Libor
24.kolo 19.5.2024 14:00 Mutěnice/Dubňany : Hustopeče 4:1(3:1)
24.kolo 19.5.2024 14:00 Velké Pavlovice : Kobylí/Bořetice 4:2(2:1)
24.kolo 19.5.2024 15:00 Krumvíř : Hroznová Lhota/Lipov 5:3(2:2)

25.kolo

25.kolo 25.5.2024 10:00 Kobylí/Bořetice : Újezd/Křenovice 3:3(1:1)
25.kolo 25.5.2024 13:00 Hustopeče : Hroznová Lhota/Lipov 5:2(3:1)
25.kolo 25.5.2024 14:30 Starý Poddvorov : Krumvíř 1:1(1:0)
25.kolo 26.5.2024 10:15 Žarošice : Podluží  0:2(0:1)
25.kolo 26.5.2024 14:00 Rohatec : Velké Pavlovice 3:6(2:5)
25.kolo 26.5.2024 14:00 Dambořice : Mutěnice/Dubňany 2:0(2:0)

26.kolo

26.kolo 1.6.2024 10:30 Újezd/Křenovice : Rohatec 4:0(3:0)
26.kolo 1.6.2024 17:30 Velká : Starý Poddvorov 7:1(4:1) 15. Zvonič Libor, 18. Melichar Zdeněk, 26. Zvonič Libor, 29. Kadubec David, 63. Zvonič Libor, 77. Melichar Zdeněk, 81. Zvonič Libor
26.kolo 2.6.2024 14:00 Velké Pavlovice : Žarošice 5:2(3:1)
26.kolo 2.6.2024 14:15  Hroznová Lhota/Lipov : Dambořice 0:8(0:5)
26.kolo 2.6.2024 15:00 Krumvíř : Hustopeče 4:5(2:2)
26.kolo 2.6.2024 17:00 Mutěnice/Dubňany : Kobylí/Bořetice 2:1(1:0)

14.kolo

14.kolo 8.6.2024 10:00 Kobylí/Bořetice : Hroznová Lhota/Lipov 1:3(0:1)
14.kolo 8.6.2024 14:00 Rohatec : Mutěnice/Dubňany 0:4(0:1)
14.kolo 8.6.2024 14:00 Dambořice : Hustopeče 5:1(2:1)
14.kolo 9.6.2024 13:00 Žarošice : Újezd/Křenovice 1:0(0:0) 
14.kolo 9.6.2024 14:30 Starý Poddvorov : Podluží 0:1(0:1) 
14.kolo 9.6.2024 15:00 Krumvíř : Velká 6:1(3:0) 70. Melichar Zdeněk

Odkaz na tabulku a statistiky: souteze.fotbal.cz

Soupiska:

Kučera Karel
Řiháček Martin
Zvonič Libor
Koželuha David
Holubík Petr
Miškeřík Martin
Procházka Vít
Hebauer René
Melichar Zdeněk
Bajko Dominik
Černek Adam
Machálek Jakub

Trenéři dorostu: Patrik Procházka a David Valášek(tel. 773 028 993)

 

listopad 2018

19275295_1863122700673192_4189524507808076655_n

červen 2017

13394103_1635218313463633_5801332250097840111_n

Sezóna 2016/2017

dorost_tj_kordarna_velka_nad_velickou

Sezóna 2015/2016