Hodonín – III.C
B tým – TJ Kordárna Velká nad Veličkou – 2023/2024
Tabulka po konci podzimní části
Pořadí | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchov | 10 | 8 | 2 | 0 | 45:17 | 26 |
2. | Hrubá Vrbka | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:20 | 19 |
3. | Vnorovy B | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:20 | 18 |
4. | Domanín | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:21 | 18 |
5. | Tvarožná Lhota | 10 | 4 | 2 | 4 | 20:19 | 14 |
6. | Lipov | 10 | 4 | 2 | 4 | 22:31 | 14 |
7. | Velká B | 10 | 3 | 4 | 3 | 28:25 | 13 |
8. | Moravský Písek | 10 | 3 | 1 | 6 | 15:20 | 10 |
9. | Těmice | 10 | 2 | 3 | 5 | 18:20 | 9 |
10. | Žeravice | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:28 | 8 |
11. | Nová Lhota | 10 | 2 | 0 | 8 | 18:40 | 6 |
Pořadí střelců po 11.kole
Pořadí | Jméno střelce | Počet branek | Tým |
---|---|---|---|
1. | Mikeska Milan | 17 | Suchov |
2. | Bureš Petr | 9 | Suchov |
3. | Fedorka Marian | 8 | Vnorovy B |
Zápasy Podzim 2023
3.kolo
20. 8. 2023 15:30 | Suchov : Hrubá Vrbka | 5:1(1:1) | |
20. 8. 2023 16:30 | Těmice : Žeravice | 4:0(2:0) | |
20. 8. 2023 17:00 | Lipov : Velká B | 6:6(3:5) | 1. Pavlinec Pavel, 5. Kučera Jan, 9. Maga Milan, 19. Pavlinec Pavel, 41. Kurečka Jakub, 59. Kurečka Jakub |
20. 8. 2023 17:00 | Moravský Písek : Vnorovy B | 3:1(1:1) | |
20. 8. 2023 17:00 | Tvarožná Lhota : Domanín | 8:2(3:2) |
4.kolo
25. 8. 2023 18:00 | Žeravice : Suchov | 1:4(0:2) | |
27. 8. 2023 10:00 | Velká B : Moravský Písek | 3:0(2:0) | 15. Pavlinec Pavel, 45. Morava Tomáš, 89. Maga Milan |
27. 8. 2023 17:00 | Domanín : Lipov | 3:0(0:0) | |
27. 8. 2023 17:00 | Hrubá Vrbka : Tvarožná Lhota | 1:0(0:0) | |
27. 8. 2023 17:00 | Nová Lhota : Těmice | 1:3(1:1) |
5.kolo
1. 9. 2023 17:45 | Moravský Písek : Domanín | 1:2(0:1) | |
2. 9. 2023 16:30 | Vnorovy B : Velká B | 6:3(5:0) | 52. Prášek Ondřej, 54. Pavlinec Pavel, 65. Bajko Pavel |
3. 9. 2023 15:00 | Tvarožná Lhota : Žeravice | 2:2(1:2) | |
3. 9. 2023 15:30 | Suchov : Nová Lhota | 10:3(7:1) | |
3. 9. 2023 16:30 | Lipov : Hrubá Vrbka | 1:0(1:0) |
6.kolo
10. 9. 2023 16:30 | Domanín : Vnorovy B | 1:2(0:0) | |
10. 9. 2023 16:30 | Hrubá Vrbka : Moravský Písek | 3:2(0:1) | |
10. 9. 2023 16:30 | Nová Lhota : Tvarožná Lhota | 1:3(1:1) | |
10. 9. 2023 16:30 | Těmice : Suchov | 1:2(1:0) | |
28. 9. 2023 16:00 | Žeravice : Lipov | 2:3(2:2) |
7.kolo
17. 9. 2023 16:00 | Moravský Písek : Žeravice | 1:2(1:0) | |
17. 9. 2023 16:00 | Vnorovy B : Hrubá Vrbka | 4:1(3:1) | |
18. 9. 2023 10:00 | Velká B : Domanín | 0:0(0:0) | |
18. 9. 2023 15:00 | Tvarožná Lhota : Těmice | 0:0(0:0) | |
18. 9. 2023 16:00 | Lipov : Nová Lhota | 2:1(0:1) |
8.kolo
8.kolo 24. 9. 2023 15:30 | Suchov : Tvarožná Lhota | 5:1(4:0) | |
8.kolo 24. 9. 2023 16:00 | Žeravice : Vnorovy B | 2:1(1:0) | |
8.kolo 24. 9. 2023 16:00 | Těmice : Lipov | 4:4(1:1) | |
8.kolo 24. 9. 2023 16:00 | Nová Lhota : Moravský Písek | 2:3(0:0) | |
8.kolo 24. 9. 2023 16:00 | Hrubá Vrbka : Velká B | 4:3(0:2) | 15. Maga Milan, 21. Maga Milan, 91. Pavlinec Pavel(pen.) |
9.kolo
9.kolo 28. 9. 2023 16:00 | Domanín : Hrubá Vrbka | 2:2(2:1) | |
9.kolo 30. 9. 2023 15:30 | Vnorovy B : Nová Lhota | 7:1(3:1) | |
9.kolo 1. 10. 2023 10:00 | Velká B : Žeravice | 3:3(1:0) | 36. Pavlinec Pavel, 63. Morava Tomáš(pen.), 85. Kurečka Jakub |
9.kolo 1. 10. 2023 15:30 | Lipov : Suchov | 2:5(1:1) | |
9.kolo 1. 10. 2023 15:30 | Moravský Písek : Těmice | 1:1(1:0) |
10.kolo
10.kolo 8. 10. 2023 15:30 | Tvarožná Lhota : Lipov | 4:1(2:0) | |
10.kolo 8. 10. 2023 15:30 | Žeravice : Domanín | 3:4(1:2) | |
10.kolo 8. 10. 2023 15:30 | Suchov : Moravský Písek | 4:0(1:0) | |
10.kolo 8. 10. 2023 15:30 | Nová Lhota : Velká B | 3:2(2:2) | 22. Petrucha Lukáš, 40. Bajko Pavel |
10.kolo 4. 11. 2023 14:00 | Těmice : Vnorovy B | 1:3(0:1) |
11.kolo
11.kolo 8. 9. 2023 17:00 | Vnorovy B : Suchov | 4:6(2:2) | |
11.kolo 14. 10. 2023 14:00 | Domanín : Nová Lhota | 3:2(1:0) | |
11.kolo 14. 10. 2023 15:00 | Moravský Písek : Tvarožná Lhota | 3:0(kont.) | |
11.kolo 15. 10. 2023 10:00 | Velká B : Těmice | 3:1(1:0) | 9. Prachař Matěj, 72. Petrucha Lukáš, 92. Maga Milan |
11.kolo 15. 10. 2023 15:00 | Hrubá Vrbka : Žeravice | 2:0(1:0) |
1.kolo
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 | Lipov : Moravský Písek | 2:1(2:1) | |
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 | Nová Lhota : Hrubá Vrbka | 0:6(0:3) | |
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 | Suchov : Velká B | 1:1(0:1) | 3. Kohůt Miroslav |
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 | Těmice : Domanín | 0:2(0:1) | |
1.kolo 22. 10. 2023 15:00 | Tvarožná Lhota : Vnorovy B | 1:0(0:0) |
2.kolo
2.kolo 28. 10. 2023 14:00 | Velká B : Tvarožná Lhota | 4:1(3:0) | 29. Bajko Pavel, 37. Maňák Jan, 44. Mička Martin, 86. Maga Milan |
2.kolo 29. 10. 2023 14:00 | Domanín : Suchov | 3:3(2:1) | |
2.kolo 29. 10. 2023 14:00 | Vnorovy B : Lipov | 5:1(1:1) | |
2.kolo 29. 10. 2023 14:00 | Hrubá Vrbka : Těmice | 4:3(2:0) | |
2.kolo 29. 10. 2023 14:00 | Žeravice : Nová Lhota | 1:4(0:2) |
Zápasy Jaro 2024
15.kolo
15.kolo 30.3.2024 15:30 | Moravský Písek : Velká B | ||
15.kolo 30.3.2024 15:30 | Lipov : Domanín | ||
15.kolo 31.3.2024 15:00 | Tvarožná Lhota : Hrubá Vrbka | ||
15.kolo 31.3.2024 15:30 | Suchov : Žeravice | ||
15.kolo 31.3.2024 15:30 | Těmice : Nová Lhota |
16.kolo
16.kolo 7.4.2024 10:00 | Velká B : Vnorovy B | ||
16.kolo 7.4.2024 16:30 | Domanín : Moravský Písek | ||
16.kolo 7.4.2024 16:30 | Nová Lhota : Suchov | ||
16.kolo 7.4.2024 16:30 | Hrubá Vrbka : Lipov | ||
16.kolo 7.4.2024 16:30 | Žeravice : Tvarožná Lhota |
17.kolo
17.kolo 14.4.2024 15:00 | Tvarožná Lhota : Nová Lhota | ||
17.kolo 14.4.2024 15:30 | Suchov : Těmice | ||
17.kolo 14.4.2024 16:30 | Vnorovy B : Domanín | ||
17.kolo 14.4.2024 16:30 | Moravský Písek : Hrubá Vrbka | ||
17.kolo 14.4.2024 16:30 | Lipov : Žeravice |
18.kolo
18.kolo 21.4.2024 16:30 | Domanín : Velká B | ||
18.kolo 21.4.2024 16:30 | Hrubá Vrbka : Vnorovy B | ||
18.kolo 21.4.2024 16:30 | Nová Lhota : Lipov | ||
18.kolo 21.4.2024 16:30 | Těmice : Tvarožná Lhota | ||
18.kolo 21.4.2024 16:30 | Žeravice : Moravský Písek |
19.kolo
19.kolo 27.4.2024 16:30 | Moravský Písek : Nová Lhota | ||
18.kolo 28.4.2024 10:00 | Velká B : Hrubá Vrbka | ||
18.kolo 28.4.2024 15:00 | Tvarožná Lhota : Suchov | ||
18.kolo 28.4.2024 16:30 | Vnorovy B : Žeravice | ||
18.kolo 28.4.2024 16:30 | Lipov : Těmice |
20.kolo
20.kolo 5.5.2024 15:30 | Suchov : Lipov | ||
20.kolo 5.5.2024 16:30 | Těmice : Moravský Písek | ||
20.kolo 5.5.2024 17:00 | Nová Lhota : Vnorovy B | ||
20.kolo 5.5.2024 17:00 | Hrubá Vrbka : Domanín | ||
20.kolo 5.5.2024 17:00 | Žeravice : Velká B |
21.kolo
21.kolo 11.5.2024 16:30 | Moravský Písek : Suchov | ||
21.kolo 11.5.2024 17:00 | Vnorovy B : Těmice | ||
21.kolo 11.5.2024 17:00 | Domanín : Žeravice | ||
21.kolo 12.5.2024 10:00 | Velká B : Nová Lhota | ||
21.kolo 12.5.2024 17:00 | Lipov : Tvarožná Lhota |
22.kolo
22.kolo 19.5.2024 15:00 | Tvarožná Lhota : Moravský Písek | ||
22.kolo 19.5.2024 15:30 | Suchov : Vnorovy B | ||
22.kolo 19.5.2024 16:30 | Těmice : Velká B | ||
22.kolo 19.5.2024 17:30 | Nová Lhota : Domanín | ||
22.kolo 19.5.2024 17:30 | Žeravice : Hrubá Vrbka |
13.kolo
13.kolo 26.5.2024 15:00 | Tvarožná Lhota : Velká B | ||
13.kolo 26.5.2024 15:30 | Suchov : Domanín | ||
13.kolo 26.5.2024 16:30 | Těmice : Hrubá Vrbka | ||
13.kolo 26.5.2024 17:30 | Lipov : Vnorovy B | ||
13.kolo 26.5.2024 17:30 | Nová Lhota : Žeravice |
12.kolo
12.kolo 1.6.2024 15:00 | Vnorovy B : Tvarožná Lhota | ||
12.kolo 1.6.2024 16:00 | Velká B : Suchov | ||
12.kolo 2.6.2024 17:30 | Moravský Písek : Lipov | ||
12.kolo 2.6.2024 17:30 | Domanín : Těmice | ||
12.kolo 2.6.2024 17:30 | Hrubá Vrbka : Nová Lhota |
14.kolo
14.kolo 8.6.2024 15:30 | Žeravice : Těmice | ||
14.kolo 8.6.2024 17:30 | Vnorovy B : Moravský Písek | ||
14.kolo 9.6.2024 10:00 | Velká B : Lipov | ||
14.kolo 9.6.2024 17:30 | Hrubá Vrbka : Suchov | ||
14.kolo 9.6.2024 17:30 | Domanín : Tvarožná Lhota |
Odkaz na tabulku a statistiky: souteze.fotbal.cz
Soupiska:
Kománek | Šimon |
Novotný | Roman |
Melichárek | Pavel |
Škorňa | Miroslav |
Kohůt | Stanislav |
Kohůt | Miroslav |
Šácha | Dušan |
Slovák | Ondřej |
Slovák | Dan |
Lipár | Denis |
Černák | Filip |
Prášek | Ondřej |
Pešek | Zbyněk |
Kurečka | Jakub |
Petrucha | Lukáš |
Bajko | Pavel |
Ondruš | Jan |
Sítek | Filip |
Pavlinec | Pavel |
Matyáš | Martin |
Morava | Tomáš |
Jurena | Pavel |
Trenér B-týmu: Kohůt Stanislav st. |
červen 2023