Jihomoravský kraj, I.třída dorostu – skupina C
Dorost – TJ Kordárna Velká nad Veličkou – 2023/2024
Tabulka po 18.kole
Pořadí | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dambořice | 17 | 16 | 0 | 1 | 107:13 | 48 |
2. | Hustopeče | 17 | 15 | 1 | 1 | 79:14 | 46 |
3. | Mutěnice/Dubňany | 16 | 14 | 0 | 2 | 117:14 | 42 |
4. | Podluží | 18 | 11 | 3 | 4 | 53:25 | 36 |
5. | Hroznová Lhota/Lipov | 17 | 10 | 4 | 3 | 53:35 | 34 |
6. | Krumvíř | 18 | 8 | 1 | 9 | 53:47 | 25 |
7. | Újezd/Křenovice | 17 | 7 | 2 | 8 | 38:46 | 23 |
8. | Žarošice | 17 | 6 | 3 | 8 | 37:56 | 21 |
9. | Velké Pavlovice | 18 | 6 | 2 | 10 | 43:67 | 20 |
10. | Velká | 18 | 4 | 3 | 11 | 33:61 | 15 |
11. | Starý Poddvorov | 18 | 3 | 1 | 14 | 31:122 | 10 |
12. | Kobylí/Bořetice | 17 | 1 | 1 | 14 | 20:80 | 4 |
13. | Rohatec | 18 | 1 | 1 | 16 | 19:103 | 4 |
Pořadí střelců po 17 .kole
Pořadí | Jméno střelce | Počet branek | Tým |
---|---|---|---|
1. | Buchta Marek | 36 | Mutěnice/Dubňany |
2. | Domanský Matěj | 29 | Hroznová Lhota/Lipov |
3. | Hrabina Martin | 27 | Mutěnice/Dubňany |
Zápasy Podzim 2023
2.kolo
2.kolo 12. 8. 2023 14:30 | Krumvíř : Dambořice | 1:2(0:1) | |
2.kolo 12. 8. 2023 17:30 | Velká : Podluží | 1:4(1:1) | 20. Zvonič Libor |
2.kolo 13. 8. 2023 10:15 | Žarošice : Mutěnice/Dubňany | 0:10(0:3) | |
2.kolo 13. 8. 2023 14:30 | Kobylí/Bořetice : Hustopeče | 1:4(1:2) | |
2.kolo 13. 8. 2023 14:30 | Starý Poddvorov : Velké Pavlovice | 5:2(1:0) | |
2.kolo 13. 8. 2023 14:45 | Rohatec : Hroznová Lhota/Lipov | 1:5(0:3) |
3.kolo
3.kolo 19. 8. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Starý Poddvorov | 8:3(5:1) | |
3.kolo 19. 8. 2023 13:00 | Hustopeče : Rohatec | 5:0(1:0) | |
3.kolo 19. 8. 2023 14:45 | Podluží : Krumvíř | 5:1(4:0) | |
3.kolo 19. 8. 2023 16:00 | Dambořice : Kobylí/Bořetice | 20:0(8:0) | |
3.kolo 19. 8. 2023 17:00 | Velké Pavlovice : Velká | 2:2(1:2) | 4. Machálek Jakub, 22. Řiháček Martin |
3.kolo 20. 8. 2023 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Žarošice | 2:0(1:0) |
4.kolo
4.kolo 26. 8. 2023 10:00 | Rohatec : Dambořice | 1:8(1:5) | |
4.kolo 26. 8. 2023 13:00 | Krumvíř : Kobylí/Bořetice | 3:0(1:0) | |
4.kolo 26. 8. 2023 14:45 | Podluží : Velké Pavlovice | 3:1(1:0) | |
4.kolo 26. 8. 2023 17:00 | Velká : Újezd/Křenovice | 4:2(2:2) | 5. Řiháček Martin, 31. Melichar Zdeněk, 49. Melichar Zdeněk, 70. Řiháček Martin |
4.kolo 27. 8. 2023 13:00 | Žarošice : Hustopeče |
0:4(0:3) | |
4.kolo 27. 8. 2023 14:00 | Starý Poddvorov : Mutěnice/Dubňany | 0:10(0:6) |
5.kolo
5.kolo 2. 9. 2023 14:00 | Mutěnice/Dubňany : Velká | 9:0(3:0) | |
5.kolo 3. 9. 2023 13:00 | Újezd/Křenovice : Podluží | 0:3(0:1) | |
5.kolo 3. 9. 2023 14:00 | Kobylí/Bořetice : Rohatec | 1:3(0:1) | |
5.kolo 3. 9. 2023 14:00 | Velké Pavlovice : Krumvíř | 3:7(1:4) | |
5.kolo 3. 9. 2023 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Starý Poddvorov | 6:1(1:1) | |
5.kolo 3. 9. 2023 14:15 | Dambořice : Žarošice | 3:0(2:0) |
6.kolo
6.kolo 9. 9. 2023 14:00 | Krumvíř : Rohatec | 6:1(2:1) | |
6.kolo 9. 9. 2023 14:15 | Podluží : Mutěnice/Dubňany | 0:2(0:1) | |
6.kolo 9. 9. 2023 16:30 | Velká : Hroznová Lhota/Lipov | 0:3(0:2) | |
6.kolo 10. 9. 2023 13:30 | Starý Poddvorov : Hustopeče | 0:6(0:1) | |
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 | Žarošice : Kobylí/Bořetice | 7:1(2:1) | |
6.kolo 10. 9. 2023 14:00 | Velké Pavlovice : Újezd/Křenovice | 2:4(1:2) |
7.kolo
7.kolo 16. 9. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Krumvíř | 0:10(0:3) | |
7.kolo 16. 9. 2023 13:00 | Hustopeče : Velká | 3:2(1:0) | 67. Zvonič Libor, 70. vlastní |
7.kolo 17. 9. 2023 13:30 | Mutěnice/Dubňany : Velké Pavlovice | 8:0(4:0) | |
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Podluží | 2:2(0:1) | |
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 | Rohatec : Žarošice | 2:3(2:1) | |
7.kolo 17. 9. 2023 13:45 | Dambořice : Starý Poddvorov | 11:0(5:0) |
8.kolo
8.kolo 23. 9. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Mutěnice/Dubňany | 1:4(1:2) | |
8.kolo 23. 9. 2023 13:30 | Krumvíř : Žarošice | 1:1(1:0) | |
8.kolo 23. 9. 2023 13:45 | Hustopeče : Podluží | 3:2(1:1) | |
8.kolo 23. 9. 2023 16:00 | Velká : Dambořice | 1:3(1:2) | 17. Zvonič Libor |
8.kolo 24. 9. 2023 13:00 | Starý Poddvorov : Kobylí/Bořetice | 4:2(1:2) | |
8.kolo 24. 9. 2023 13:30 | Velké Pavlovice : Hroznová Lhota/Lipov | 3:4(2:3) |
9.kolo
9.kolo 30. 9. 2023 13:00 | Hustopeče : Velké Pavlovice | 14:0(5:0) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:00 | Mutěnice/Dubňany : Krumvíř | 6:1(2:1) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:00 | Dambořice : Podluží | 2:0(1:0) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Újezd/Křenovice | 3:2(1:0) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:15 | Rohatec : Starý Poddvorov | 2:5(1:3) | |
9.kolo 1. 10. 2023 13:30 | Kobylí/Bořetice : Velká | 1:2(0:1) | 24. Melichar Zdeněk, 76. Melichar Zdeněk |
10.kolo
10.kolo 7. 10. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Hustopeče | 2:1(1:0) | |
10.kolo 7. 10. 2023 13:15 | Podluží : Kobylí/Bořetice | 3:1(1:1) | |
10.kolo 7. 10. 2023 15:30 | Velká : Rohatec | 4:0(0:0) | 51. Zvonič Libor, 57. Zvonič Libor, 76. Řiháček Martin, 88. Melichar Zdeněk |
10.kolo 8. 10. 2023 12:30 | Starý Poddvorov : Žarošice | 1:5(0:3) | |
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 | Mutěnice/Dubňany : Hroznová Lhota/Lipov | 9:1(5:0) | |
10.kolo 8. 10. 2023 13:00 | Velké Pavlovice : Dambořice | 0:4(0:1) |
11.kolo
11.kolo 14. 10. 2023 13:00 | Hustopeče : Mutěnice/Dubňany | 2:1(0:0) | |
11.kolo 15. 10. 2023 10:15 | Dambořice : Újezd/Křenovice | 4:0(2:0) | |
11.kolo 15. 10. 2023 11:00 | Žarošice : Velká | 4:4(2:4) | 11. Bajko Dominik, 25. Melichar Zdeněk, 29. Melichar Zdeněk, 45. Zvonič Libor (pen.) |
11.kolo 15. 10. 2023 12:30 | Kobylí/Bořetice : Velké Pavlovice | 2:2(0:1) | |
11.kolo 15. 10. 2023 12:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Krumvíř | 2:4(1:1) | |
11.kolo 15. 10. 2023 12:45 | Rohatec : Podluží | 0:4(0:3) |
12.kolo
12.kolo 21. 10. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Kobylí/Bořetice | 3:2(0:2) | |
12.kolo 21. 10. 2023 12:30 | Krumvíř : Starý Poddvorov | 6:1(5:1) | |
12.kolo 21. 10. 2023 15:00 | Podluží : Žarošice | 6:0(4:0) | |
12.kolo 22. 10. 2023 12:30 | Mutěnice/Dubňany : Dambořice | 1:2(0:0) | |
12.kolo 22. 10. 2023 12:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Hustopeče | 1:1(1:0) | |
12.kolo 22. 10. 2023 13:00 | Velké Pavlovice : Rohatec | 9:1(3:0) |
13.kolo
13.kolo 28. 10. 2023 13:00 | Hustopeče : Krumvíř | 2:1(2:1) | |
13.kolo 28. 11. 2023 14:00 | Starý Poddvorov : Velká | 4:4(2:3) | 3. Melichar Zdeněk, 5. Machálek Jakub, 24. Procházka Vít, 90. vlastní |
13.kolo 29. 10. 2023 11:30 | Dambořice : Hroznová Lhota/Lipov | 4:0(2:0) | |
13.kolo 29. 10. 2023 11:45 | Rohatec : Újezd/Křenovice | 2:2(0:1) | |
13.kolo 29. 10. 2023 13:00 | Žarošice : Velké Pavlovice | 1:3(0:1) | |
13.kolo 29. 10. 2023 14:00 | Kobylí/Bořetice : Mutěnice/Dubňany | 1:6(1:3) |
1.kolo
1.kolo 4. 11. 2023 10:30 | Újezd/Křenovice : Žarošice | 0:1(0:1) | |
1.kolo 4. 11. 2023 11:30 | Mutěnice/Dubňany : Rohatec | 16:2(7:0) | |
1.kolo 4. 11. 2023 13:00 | Hustopeče : Dambořice | 6:0(5:0) | |
1.kolo 4. 11. 2023 14:00 | Podluží : Starý Poddvorov | 9:0(5:0) | |
1.kolo 5. 11. 2023 11:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Kobylí/Bořetice | 5:0(4:0) | |
1.kolo 5. 11. 2023 14:00 | Velká : Krumvíř | 2:1(2:0) | 23. Zvonič Libor, 28. Zvonič Libor |
Zápasy Jaro 2024
15.kolo
15.kolo 16.3.2024 12:00 | Dambořice : Krumvíř | 9:0(8:0) | |
15.kolo 16.3.2024 12:45 | Podluží : Velká | 1:0(0:0) | |
15.kolo 16.3.2024 13:00 | Hustopeče : Kobylí/Bořetice | 3:1(3:0) | |
15.kolo 17.3.2024 12:45 | Hroznová Lhota/Lipov : Rohatec | 7:1(4:1) | |
15.kolo 17.3.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Starý Poddvorov | 7:2(3:1) | |
15.kolo 8.5.2024 15:30 | Mutěnice/Dubňany : Žarošice |
16.kolo
16.kolo 23.3.2024 15:00 | Velká : Velké Pavlovice | 0:3(0:1) | |
16.kolo 24.3.2024 10:15 | Žarošice : Hroznová Lhota/Lipov | 1:1(0:0) | |
16.kolo 24.3.2024 12:00 | Rohatec : Hustopeče | 0:2(0:1) | |
16.kolo 24.3.2024 12:00 | Starý Poddvorov : Újezd/Křenovice | 1:3(0:3) | |
16.kolo 24.3.2024 12:30 | Krumvíř : Podluží | 3:6(3:3) | |
16.kolo 24.3.2024 12:45 | Kobylí/Bořetice : Dambořice | 1:7(0:2) |
17.kolo
17.kolo 30.3.2024 11:00 | Újezd/Křenovice : Velká | 4:2(2:1) | 5. Černek Adam, 89. Melichar Zdeněk |
17.kolo 30.3.2024 13:00 | Hustopeče : Žarošice | 5:2(2:1) | |
17.kolo 30.3.2024 13:00 | Mutěnice/Dubňany : Starý Poddvorov | 16:1(7:0) | |
17.kolo 30.3.2024 13:15 | Dambořice : Rohatec | 11:0(7:0) | |
17.kolo 31.3.2024 10:00 | Kobylí/Bořetice : Krumvíř | 1:3(0:1) | |
17.kolo 31.3.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Podluží | 1:3(1:0) |
18.kolo
18.kolo 6.4.2024 14:15 | Podluží : Újezd/Křenovice | 1:1(1:1) | |
18.kolo 6.4.2024 16:30 | Velká : Mutěnice/Dubňany | 2:7(1:3) | 5. Melichar Zdeněk, 89. Zvonič Libor |
18.kolo 7.4.2024 13:30 | Rohatec : Kobylí/Bořetice | 2:3(0:3) | |
18.kolo 7.4.2024 13:30 | Starý Poddvorov : Hroznová Lhota/Lipov | 3:5(2:2) | |
18.kolo 7.4.2024 14:00 | Krumvíř : Velké Pavlovice | 0:1(0:0) | |
18.kolo 12.4.2024 17:30 | Žarošice : Dambořice | 2:10(2:5) |
19.kolo
19.kolo 13.4.2024 13:00 | Hustopeče : Starý Poddvorov | 13:0(5:0) | |
19.kolo 13.4.2024 13:00 | Újezd/Křenovice : Velké Pavlovice | 1:3(1:3) | |
19.kolo 13.4.2024 16:30 | Mutěnice/Dubňany : Podluží | 6:0(3:0) | |
19.kolo 14.4.2024 10:00 | Kobylí/Bořetice : Žarošice | 2:3(1:1) | |
19.kolo 14.4.2024 13:30 | Rohatec : Krumvíř | 0:5(0:1) | |
19.kolo 14.4.2024 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Velká | 5:2(1:0) | 81. Zvonič Libor, 82. Klimas David |
20.kolo
20.kolo 20.4.2024 14:15 | Podluží : Hroznová Lhota/Lipov | 1:1(1:0) | |
20.kolo 20.4.2024 16:30 | Velká : Hustopeče | 1:5(0:2) | 89. (pen.) Zvonič Libor |
20.kolo 21.4.2024 13:00 | Žarošice : Rohatec | 7:1(1:1) | |
20.kolo 21.4.2024 13:30 | Starý Poddvorov : Dambořice | 0:7(0:1) | |
20.kolo 21.4.2024 14:00 | Krumvíř : Újezd/Křenovice | 0:5(0:3) | |
20.kolo 21.4.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Mutěnice/Dubňany | 1:6(0:3) |
21.kolo
21.kolo 27.4.2024 14:15 | Podluží : Hustopeče | ||
21.kolo 28.4.2024 10:15 | Žarošice : Krumvíř | ||
21.kolo 28.4.2024 14:00 | Kobylí/Bořetice : Starý Poddvorov | ||
21.kolo 28.4.2024 14:00 | Mutěnice/Dubňany : Újezd/Křenovice | ||
21.kolo 28.4.2024 14:00 | Dambořice : Velká | ||
21.kolo 28.4.2024 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Velké Pavlovice |
22.kolo
22.kolo 4.5.2024 13:30 | Újezd/Křenovice : Hroznová Lhota/Lipov | ||
22.kolo 4.5.2024 14:45 | Podluží : Dambořice | ||
22.kolo 4.5.2024 17:00 | Velká : Kobylí/Bořetice | ||
22.kolo 5.5.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Hustopeče | ||
22.kolo 5.5.2024 14:00 | Starý Poddvorov : Rohatec | ||
22.kolo 5.5.2024 14:30 | Krumvíř : Mutěnice/Dubňany |
23.kolo
23.kolo 12.5.2024 10:00 | Kobylí/Bořetice : Podluží | ||
23.kolo 12.5.2024 13:00 | Žarošice : Starý Poddvorov | ||
23.kolo 12.5.2024 14:00 | Dambořice : Velké Pavlovice | ||
23.kolo 12.5.2024 14:15 | Hustopeče : Újezd/Křenovice | ||
23.kolo 12.5.2024 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Mutěnice/Dubňany | ||
23.kolo 12.5.2024 16:00 | Rohatec : Velká |
24.kolo
24.kolo 18.5.2024 10:30 | Újezd/Křenovice : Dambořice | ||
24.kolo 18.5.2024 14:00 | Podluží : Rohatec | ||
24.kolo 18.5.2024 17:30 | Velká : Žarošice | ||
24.kolo 19.5.2024 14:00 | Mutěnice/Dubňany : Hustopeče | ||
24.kolo 19.5.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Kobylí/Bořetice | ||
24.kolo 19.5.2024 14:30 | Starý Poddvorov : Hovorany/Čejkovice | ||
24.kolo 19.5.2024 15:00 | Krumvíř : Hroznová Lhota/Lipov |
25.kolo
25.kolo 25.5.2024 13:00 | Hustopeče : Hroznová Lhota/Lipov | ||
25.kolo 26.5.2024 10:15 | Žarošice : Podluží | ||
25.kolo 26.5.2024 14:00 | Rohatec : Velké Pavlovice | ||
25.kolo 26.5.2024 14:00 | Dambořice : Mutěnice/Dubňany | ||
25.kolo 26.5.2024 14:30 | Kobylí/Bořetice : Újezd/Křenovice | ||
25.kolo 26.5.2024 14:30 | Starý Poddvorov : Krumvíř |
26.kolo
26.kolo 1.6.2024 10:30 | Újezd/Křenovice : Rohatec | ||
26.kolo 1.6.2024 17:30 | Velká : Starý Poddvorov | ||
26.kolo 2.6.2024 14:00 | Velké Pavlovice : Žarošice | ||
26.kolo 2.6.2024 14:15 | Hroznová Lhota/Lipov : Dambořice | ||
26.kolo 2.6.2024 15:00 | Krumvíř : Hustopeče | ||
26.kolo 2.6.2024 17:00 | Mutěnice/Dubňany : Kobylí/Bořetice |
14.kolo
14.kolo 8.6.2024 14:00 | Rohatec : Mutěnice/Dubňany | ||
14.kolo 8.6.2024 14:00 | Dambořice : Hustopeče | ||
14.kolo 9.6.2024 10:00 | Kobylí/Bořetice : Hroznová Lhota/Lipov | ||
14.kolo 9.6.2024 13:00 | Žarošice : Újezd/Křenovice | ||
14.kolo 9.6.2024 14:30 | Starý Poddvorov : Podluží | ||
14.kolo 9.6.2024 15:00 | Krumvíř : Velká |
Odkaz na tabulku a statistiky: souteze.fotbal.cz
Soupiska:
Kučera | Karel |
Řiháček | Martin |
Zvonič | Libor |
Koželuha | David |
Holubík | Petr |
Miškeřík | Martin |
Procházka | Vít |
Hebauer | René |
Melichar | Zdeněk |
Bajko | Dominik |
Černek | Adam |
Machálek | Jakub |
Trenéři dorostu: Patrik Procházka a David Valášek(tel. 773 028 993)
listopad 2018
červen 2017
Sezóna 2016/2017
Sezóna 2015/2016