Velká nad Veličkou A Tým
0

@ Ratíškovice

Detaily zápasu

První zápas v 1.B třídě se nám herně i výsledkově moc nepodařil. Kromě prvních 20 minut byli domácí aktivnější a hladovější po výhře. Domácí hráči v prvním poločase nedali penaltu. Brankář Buzay ji bravurně chytil, tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Bohužel ve druhém poločase už začaly padat branky, ale jen do naší sítě. První gól jsme obdrželi v 55. minutě po centru z pravé strany, při kterém jsme nepohlídali domácího útočníka. Velkou šanci na srovnání jsme měli v 77. minutě po faulu v pokutovém území na Melichara. Penaltu si vzal na starost kapitán Maňák, který ji bohužel neproměnil. Poté jsme dostali gól na 2:0 a zápas se už pak jen dohrával. Poznali jsme, že ani 1.B třída nebude jednoduchá. Zaráží mne spíše způsob, jakým jsme se prezentovali, když domácí chtěli více vyhrát. Bohužel náš kádr je úzký a při absenci některých hráčů to musíme lepit, jak se dá. Dostanou, tak příležitost hráči B-týmu a také dorostenci.