Statistiky zápasu - 16. 10. 2022 - 15:00

Velká nad Veličkou A Tým
3

@ Stadion TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Detaily zápasu

Na zápas ve Svatobořicích budeme chtít co nejdříve zapomenout. Kromě toho, že vinou zranění, nemohli nastoupit tři hráči ze základu. Největší pohroma  se stala při rozcvičce, když si brankář Mira Buzay zlomil malíček. Na poslední tři zápasy je tak mimo hru. Do brány si musel stoupnout Petr Valášek a než jsme se rozehráli, byl stav 4:0 pro domácí. Tak skončil i poločas. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nesmíme dostat více gólů. Podařilo se nám naší aktivní hrou snížit na 3:4, když se prosadili Adam Janás a dvakrát Radim Černák. Když jsme toužili toužili po srovnání skóre přišla penalta pro domácí, kterou proměnili a zápas se jen dohrával. Spartak přidal ještě jeden gól a upravil konečné skóre na 6:3. Toto zaváhání musíme napravit v příštím zápase doma proti Uhřicím.