Velká nad Veličkou A Tým
2

@ Stadion TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Detaily zápasu

Ve Strážnici jsme získali náš první bod a věřím, že se konečně odrazíme k lepším výsledkům a také k zisku bodů. Zápas nezačal lehce, hned v 5. minutě po naší chybě po naší chybě kopali penaltu a proměnili. My jsme ovšem za 4. minuty penaltu kopali také po faulu na Mičku, a Macko ji proměnil a srovnal na 1:1. Po celý zápas nás držel výbornými zákroky brankář Buzay. Díky tomu jsme také šli do vedení na 2:1, když se dlouhého nákopu zmocnil Rybníkář a zavěsil. Škoda, že jsme do poločasu nevydrželi ve vedení a ve 44. minutě jsme dostali smolný gól po odraženém míči, který letěl do 16ctky. Druhý poločas byli domácí mírně lepší, vytvořili si nějaké šance, ale Míra Buzay byl spolehlivý. Obrana fungovala také na výbornou, takže jsme si odvezli zasloužený bod.