Šardice
2

@ Stadion TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Detaily zápasu

V dalším kole přijel na  naše hřiště čtvrtý tým tabulky Baník Šardice. Tým, který dosud neokusil ani jednou hořkost porážky. V prvním poločase se nám ještě dařilo držet krok. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště a šancí na skórovaní bylo minimum. Pokud si soupeř vypracoval šanci podržel nás brankář Buzay. Nám se nejdříve nepodařilo proměnit velkou šanci, když těsně před bránou minul Kučera. Z ojedinělé šance se pak po centru Macka prosadil důrazný Rybníkář. Vedení se nám bohužel nepodařilo udržet až do poločasu. Pár minut před přestávkou se soupeři podařilo prostřelit brankáře Buzaye přízemní střelou. Tak se šlo do kabin za stavu 1:1.  Ve Druhém poločase se již projevila kvalita soupeře. Od začátku si vytvořil tlak na naši branku, který bohužel skončil vedoucí brankou soupeře. Nám se podařilo hrozit pouze z ojedinělých standartních situací. Postupně se nám podařilo hru vyrovnat. Tvrdou ránu do hlavy schytala naše opora brankář Buzay, po které byla hra přerušena, protože byl silně otřesený. Naštěstí zápas dochytal až do konce. V závěru zápasu jsme si vytvořili velký tlak, který vyústil v sérii faulů ze strany soupeře, po které se pro nás nebyla odpískaná penalta. Náš tlak , tak k vyrovnání nevedl. I když se nám nepodařilo uhrát ani bod, opět jsme potvrdili rostoucí formu a také, že jsme schopni hrát vyrovnané utkání i s nejlepšími týmy soutěže, což je pro náš mladý tým důležité.